اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، استاندار همدان روز چهارشنبه در آیین روز درختکاری در شهرستان ملایر گفت: حفظ محیط زیست و منابع طبیعی یکی از ضرورت ها است که در این زمینه همه مردم باید مشارکت داشته باشند.
سید سعید شاهرخی تاکید کرد: برای توسعه و پیشرفت باید در راستای حفظ محیط زیست و منابع طبیعی به عنوان سرمایه ملی کوشا باشیم.
وی ملایر را یکی از شهرستان های پیشرو در حوزه های مختلف دانست و افزود: این شهرستان از مفاخر و جایگاه های بسیار بالایی برخوردار است بنابراین برای توسعه ملایر باید تلاش مضاعفی صورت گیرد.
استاندار همدان ادامه داد: با توجه به اینکه مردم ملایر با ریشه، ارزشمند و با فرهنگ هستند، موظف هستیم جایگاه این شهرستان را با تلاش مضاعف ارتقا دهیم.
شاهرخی همچنین ملایر را در داشتن فضای سبز شهری یکی از مناطق شاخص استان دانست و گفت: مردم باید در حفظ و توسعه این میزان فضای سبز مشارکت و همراهی داشته باشند.
شهردار ملایر نیز بیان کرد: ملایر با 19 مترمربع فضای سبز شهری یکی از شهرهای با گستره بالای فضای سبز در این استان است.
حسین بابایی ادامه داد: برای آبیاری این میزان فضای سبز از حدود 11 چاه استفاده می شود که در حال حاضر 6 چاه خشک شده و پنج چاه هم با دبی حداقل آبیاری می شود که در این راستا نیازمند کمک و همکاری آب و فاضلاب شهری هستیم.
به گزارش ایرنا، همزمان با روز درختکاری با حضور استاندار همدان، نمایندگان مردم ملایر در مجلس، فرماندار ویژه ملایر و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی 500 اصله نهال در جاده سلامت مجموعه تفریحی و توریستی بام ملایر کاشته شد.
2087/7528
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.