اخبار مرتبط

احمد جمشیدیان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پاس پنج بازی بسیار سخت را در 6 هفته گذشته انجام داد که فقط یکی از دیدارها داخل خانه بود.
وی بیان کرد: سریال بازی های خارج از خانه پاس به پایان رسید و از این هفته باید به دنبال کسب امتیازهای لازم برای صعود باشیم.
جمشیدیان افزود: در این هفته وارد مرحله جدید از مسابقات می شویم و امیدواریم بتوانیم امتیازهای لازم را به دست آوریم.
وی پیرامون بازی روز گذشته مقابل خیبر خرم آباد گفت: برای نخستین بار در فصل جاری بود که مسابقه ای را با شادابی و کیفیت لازم شاهد نبودیم و باید تا قبل از بازی مقابل سیرجان به شرایط مطلوب برسیم.
سرمربی پاس خاطرنشان کرد: هر 2 تیم در این بازی چند موقعیت گلزنی داشتند و ممکن بود هر لحظه یکی از تیم ها پیروز بازی شود اما در مجموع نتیجه را عادلانه می دانم.
وی یادآور شد: اگر شانس در این بازی کمی بیشتر با ما یار بود می توانستیم حتی به سه امتیاز برسیم.
جمشیدیان با قدردانی از هواداران گفت: هواداران تیم پاس با عزیمت به خرم آباد سنگ تمام گذاشتند و با تشویق های جانانه خود انگیزه بسیار خوبی برای بازیکنان ایجاد کردند.
وی با تاکید بر لزوم حمایت از تیم پاس در این بازی های باقی مانده گفت: در نشست اخیر که با سید سعید شاهرخی استاندار همدان داشتیم ، قول حمایت همه جانبه داده شد و امیدوارم تا هفته آینده طبق وعده ها ، مشکلات پاس برطرف شود.
وی اطمینان داد: با حمایت مسئولان و حضور پرشمار تماشاگران در ورزشگاه، پاس روزهای خوشی را رقم بزند.
تیم پاس هم اینک در رده سوم جدول گروه ب لیگ دسته دوم فوتبال کشور قرار دارد.
7520/2087
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.