معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش گفت: آموزش های کارآفرینی در قالب ۲ دوره ضمن خدمت در  شرق هرمزگان به میزبانی جاسک و غرب به میزبانی خمیر برگزار شد.
محمد قویدل یکشنبه شب در حاشیه برگزاری آموزش های کارآفرینی به دبیران پژوهش سراهای دانش آموزی هرمزگان افزود: دوره های ضمن خدمت مطابق با برنامه های اجرایی سند تحول بنیادین آموزش وپرورش که تاکید بر آگاهی بخشی و مجهز شدن فرهنگیان با علم روز جامعه دارد، است.
وی بیان داشت: آموزش های ارائه شده با هدف گسترش فرهنگ کارآفرینی درجامعه، ایجاد خلاقیت ونوآوری در کسب وکار، آشنایی دبیران با مبانی کارآفرینی وخلاقیت و همچنین انتقال این آموزه ها به کلاس درس و دانش آموزان برگزارشد.
این مسوول اظهارداشت: کارآفرینی فعالیتی هدفمند برپایه نوآوری درمدیریت کسب‌وکار است که جامعه نیازمند به آگاهی در این زمینه می باشد
قویدل بیان داشت: باتوجه به ظرفیت های موجود در  هرمزگان، برگزاری این کارگاه‌های آموزشی خلاقیت پرور و نیز ایجاد فضای مناسب برای آشنایی بیشتر دبیران شاغل در پژوهش سراها با  مفاهیم و اصول کارآفرینی می‌تواند بسیار راهگشای مسائل امروز جامعه ما باشد.
هم اکنون هرمزگان دارای ۹ آزمایشگاه نانوی فعال دانش آموزی است که با احداث وبهره برداری از آزمایشگاه‌های قشم و بستک که درسالجاری عملیات آن آغاز شده به ۱۱ مرکز می‌رسد.
درحال حاضر شهرستان‌های رودان، بندرلنگه، سیریک، میناب، ناحیه یک و ناحیه دو بندرعباس، جاسک، بندرخمیر و پارسیان دارای آزمایشگاه نانوی دانش آموزی هستند.

 
 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.