ملی‌پوش قایقرانی بانوان کشورمان گفت: هدف اصلی ما از شرکت در مسابقات جهانی این است که رقبای آسیای خود را محک بزنیم و بتوانیم برای اولین به فینال آ راه پیدا کنیم و در مسابقات آسیایی سهمیه المپیک را کسب کنیم.

هدیه کاظمی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، اظهار کرد: حدود سه هفته پیش با هیئت قایقرانی استان هرمزگان دچار مشکل شدم و در اردوی تیم ملی شرکت نکردم.

وی افزود: تقریباً پنج روز از اردو گذشت و درحالی‌که از هیئت قایقرانی استان هیچ تماسی با من گرفته نشد، مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان به تهران آمد و در جلسه‌ای با رئیس و دبیر فدراسیون قول داد مشکلات موجود در هیئت را پیگیری کند و تصمیم بر این شد که فعلاً در اردوها حضور داشته باشم.

ملی‌پوش قایقرانی کشورمان تصریح کرد: در حال حاضر برای مسابقات جهانی مجارستان در پایان مردادماه امسال آماده می‌شویم، به این دلیل که امسال سهمیه‌ها برای المپیک کم شده محدودیت‌هایی داریم و قرار شده با توجه به اینکه در رشته دونفره شانس بیشتری برای گرفتن سهمیه داریم، مسابقه دهیم.

کاظمی عنوان کرد: تایم‌هایی که تاکنون برای قایق دونفره من و آرزو حکیمی ثبت شده خوب بوده و رو به رشد هستیم، هنوز تایم ثابتی نداریم و هر روز بهتر می‌شود، امیدواریم در مسابقات جهانی یا مسابقات آسیایی که فروردین‌ماه 99 برگزار می‌شود، بتوانیم سهمیه المپیک را بگیریم.

وی خاطرنشان کرد: شرایط اردو تیم ملی خوب است، تمرینات خود را از فروردین آغاز کردیم و هر روز نتایج بهتری را در تمرینات به دست می‌آوریم، انتهای هر هفته تست داریم و در تست‌ها تایم‌ها کمتر و کمتر می‌شود و امیدواریم تا زمان مسابقات به تایم ایدئال خود برسیم.

مدال‌آور بازی‌های آسیایی قایقرانی بیان کرد: سطح مسابقات جهانی بسیار بالا است، همه کشورهای قدر دنیا به‌خصوص اروپایی‌ها که در قایقرانی حرف اول را می‌زنند شرکت می‌کنند و برای گرفتن سهمیه المپیک با هم می‌جنگند، درگذشته سهمیه المپیک 9 قایق بوده و امسال سهمیه‌ها به شش قایق کاهش داده‌اند و به همین سبب رقابت خیلی بالا رفته است.

وی ابراز کرد: همه تیم‌های اروپایی بهترین‌های قایقرانی جهان هستند و نفرات اصلی المپیک را تشکیل می‌دهند، ما در این مسابقات شانس مدال نداریم اما برای گرفتن سهمیه و رفتن به فینال آ (9تیم اول) می‌جنگیم، هدف اصلی ما از شرکت در مسابقات جهانی این است که رقبای آسیای خود را محک بزنیم و بتوانیم برای اولین به فینال آ راه پیدا کنیم و در مسابقات آسیایی سهمیه المپیک را کسب کنیم.

ملی‌پوش قایقرانی بانوان اضافه کرد: در خصوص پاداش بازی‌های آسیایی مسائل زیادی به وجود آمد، اعتراض و صحبت‌ها و نامه‌نگاری‌هایی صورت گرفت و درنهایت تصمیم گرفتند به ازای هر سکه سه میلیون تومان به ورزشکاران بدهند، همه خیلی ناراحت شدند چون قول دیگری داده بودند، همین مسئله باعث شده انگیزه از خیلی ورزشکاران گرفته شود.

کاظمی اظهار کرد: ما در شرایطی تمرین می‌کنیم که بیمه نداریم و حداقل حقوق ممکن را دریافت می‌کنیم، از صبح تا شب مشغول تمرین هستیم و نمی‌توانیم شغل دیگری داشته باشیم تا بتوانیم هزینه‌های زندگی خود را تأمین کنیم و چشم امیدمان به همین جایزه‌های مسابقات است و کم کردن جوایز و عملی نکردن قول‌ها انگیزه را از ورزشکار می‌گیرد.


انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.