تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس در بازی خانگی به مصاف تیم صدرجدولی گلساپوش یزد رفت.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، در چارچوب هفته چهاردهم مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه‌های کشور  تیم شهرداری بندرعباس در زمین ساحلی غدیر به مصاف تیم گلسا پوش یزد رفت.

شاگردان فاروق درا در تیم شهرداری بندرعباس بازی را خیلی خوب شروع کردند و سه گل از حریف خود جلو افتادند . در دوازده دقیقه‌های دوم و سوم تیم صدرنشین گلساپوش به خودش آمد و چندین بار نتیجه بازی تغیر کرد تا اینکه دو تیم در وقت‌های قانونی با نتیجه پنج  پنج  به کار خود پایان دادند تا بازی به وقت  اضافه کشیده شود. در وقت اضافه هم شاهد دو  گل بودیم که سهم هر دو تیم یک گل بود و بازی با نتیجه شش شش به ضربات پنالتی کشیده شد.

در ضربات پنالتی تیم شهرداری نتوانست خوب عمل کند و این تیم یزدی بود که به برتری رسید و از بندرعباس با امتیاز به یزد برگشت.

برای شهرداری در این بازی احسان درا ، سجاد عبدالله پور 2 گل ، پوریا سورویی ، علی میرزایی و  فاروق درا

گل زنی کردند.

تیم شهرداری بندرعباس در پایان هفته چهاردهم  با ۶ برد، ۷ باخت و کسب ۱۶ امتیاز در مکان هفتم جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال ساحلی قرار گرفت.

تیم مقاومت گلساپوش یزد هم  با ۳۴  امتیاز صدرنشین این رقابت‌ها باقی ماند؛ در سایر دیدارهای این هفته ملوان بندرگز در خانه پنج بر چهار به شاهین خزر رودسر  باخت.

ایفا اردکان چهار بر دو شهرداری سمنان را شکست داد.  شهریار ساری شش بر سه دریانوردان بوشهر  را برد.‌

تیم شهید  جهان نژادیان آبادان پنج بر سه شهدا چلیچه را درهم شکست و پارس جنوبی  هشت بر صفر موج‌سواران نوشهر  را گل‌باران کرد.


انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.