اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، داریوش باقرجوان روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: 27 درصد از کل این تردد سهم وسایل نقلیه سنگین بوده که بندر شهیدرجایی - بندرعباس با 259 هزار و 354 وسیله نقلیه بیش ترین تردد وسیله های نقلیه سنگین را داشته است.
وی ابراز داشت: در آبان امسال محور بندرشهید رجایی به سمت بندرعباس با 785 هزار و 921 تردد، پرتردد ترین محور و سه راهی چهوو به لامرد با 23 هزار و 219 عبور و مرور کم ترددترین محور بوده است.
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای هرمزگان متوسط نرخ جریان ترافیک در سطح راه های مواصلاتی این استان را معادل 252 وسیله نقلیه در ساعت اعلام کرد.
باقرجوان ادامه داد: بیش ترین نرخ این جریان ترافیکی مربوط به بندرشهید رجایی-بندرعباس با نرخ جریان تردد 1090 وسیله نقلیه در ساعت و کمترین نرخ جریان ترافیک با 33 تردد وسیله نقلیه در ساعت مربوط به محور سه راهی چهوو به سمت لامرد است.
به گفته وی،11 درصد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی استان فاصله طولی مجاز بین دو خودرو را رعایت نکرده اند.
این مسوول گفت: هم چنین بیش ترین تخلف رعایت نکردن فاصله طولی مجاز مربوط به محور بندرعباس به سمت بندرشهید رجایی با حدود 205وسیله نقلیه به ثبت رسیده است.
باقرجوان اظهار داشت: از مجموع کل تردد 9 درصد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی استان هرمزگان سرعت مجاز را رعایت نکرده و بیش ترین تخلف عدم رعایت سرعت مجاز مربوط به محور خون سرخ تا گچین با 48 هزار و411 وسیله نقلیه به ثبت رسیده است.
9887 /6048
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.