رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی اعلام کرد: مشکلات هپکو در سطح ملی پیگیری می شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی با تاکید بر اینکه آمادگی کامل برای بازدید از هپکو را داریم، گفت: مشکلات این شرکت در سطح ملی پیگیری می‌شود.

به گزارش جماران، علی‌اکبر کریمی با اشاره به نامه شش تشکل دانشجویی خطاب به نمایندگان مجلس حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب که توسط یکی از رسانه ها منتشر شده و اعلام درخواست این تشکل ها در این نامه جهت حضور این نمایندگان در شرکت هپکو و بازدید از مشکلات این شرکت، با تاکید بر آمادگی نمایندگان مجلس برای این بازدید اظهار کرد: اتفاق ویژه و خاصی درون شرکت نیفتاده که نیاز به بازدید باشد، با این حال آمادگی لازم برای بازدید وجود دارد.

وی تصریح کرد: بنده تمامی اتفاقات و مسائل این شرکت را بطور مستمر رصد و مشکلات و موانع پیش رو را پیگیری می‌کنم.

کریمی اظهار کرد: در سایه ارتباط متعدد و مستمر و برگزاری نشست‌ها و جلسات مکرر با مدیریت شرکت، کارکنان و اعضای شورای اسلامی کار شرکت هپکو مشکلات این واحد صنعتی و تولیدی استان بررسی و برای برون رفت آن در سطح ملی و حدود اختیارات استان تصمیمات و سازوکار مناسب اندیشیده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه هرگونه بازدیدی باید با هماهنگی مدیریت شرکت صورت گیرد، تاکید کرد: با توجه به شرایط شرکت که عملا در تعطیلی بسر می‌برد تلاش شده است که پیگیری مسائل و مشکلات آن، در سطح ملی و استانی به طور مستمر دنبال شود و همچنان تعیین تکلیف وضعیت شرکت و تحقق رونق تولید در این واحد صنعتی و رفع دغدغه کارگرانش بطور جد در دستور کار است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.