اقشار مختلف مردم به ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان در این راهپیمایی حضوری پررنگ و دشمن‌شکن داشتند و همه شرکت‌کنندگان همصدا «مرگ بر آمریکا» را فریاد زدند.

راهپیمایی استکبارستیزی مردم کلانشهر اراک نیز از میدان سرداران تا مصلی بیت‌المقدس این شهر انجام شد و شرکت‌کنندگان در این راهپیمایی با مشت‌های گره‌خورده شعارهای « ام‌الفساد قرن آمریکاست آمریکاست»، « ملت ما ملت بی‌نظیر است  در پیش او هر دشمنی حقیر است»، «مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر انگلیس، مرگ بر ضد ولایت فقیه»، «ترامپ جانی روانی شده  مرگ بر آمریکا جهانی شده» و « ما همه سرباز تویم خامنه‌ای  گوش به فرمان تویم خامنه‌ای» سردادند.

« خامنه‌ای خمینی دیگر است  ولایتش ولایت حیدر است»، «خونی که در رگ ماست  هدیه به رهبر ماست» و «ای رهبر آزاده آماده‌ایم آماده» از دیگر شعارهایی بود که مردم اراک در راهپیمایی ۱۳ آبان فریاد زدند.

در پایان این آیین قطعنامه‌ای در ۶ بند قرائت شد و شرکت‌کنندگان پس از قرائت هر بند فریاد « الله اکبر خامنه‌ای رهبر» سر دادند.

راهپیمایی استکبارسیزی در دیگر شهرستان‌های  استان مرکزی شامل خمین، محلات، دلیجان، کمیجان، خنداب، آشتیان، فراهان، تفرش، ساوه، زرندیه و شازند نیز برگزار شد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.