به گزارش خبرآنلاین استان مرکزی،  شهردار کلانشهر اراک با بیان اینکه ابر سیاه عدم شفافیت در شهرداری تبدیل به روشنایی چشم نواز شده، گفت: سامانه عیان این امکان را فراهم آورده. کل املاک شهر اراک نیز باید در سامانه عیان ثبت گردد تا به اطلاع شهروندان و شورای شهر برسد.

وی با اشاره به اینکه می بایست در بحث حقوق و مزایای پرسنل شهرداری، نظام عدالت محور ایجاد شود، خاطر نشان کرد:حقوق کارگران خدمات شهری، فضای سبز و رانندگان خدوم شهرداری می بایست در اولویت پرداخت ها قرار گیرد و حق بیمه ایشان نیز بروز شود.

شهردار کلانشهر اراک با اعلام این مهم که مناسب سازی خیابان های قایم مقام و آیت اله غفاری جهت استفاده و سهولت در تردد سالمندان و معلولان در دستور کار عوامل اجرایی شهرداری قرار دارد، تصریح کرد: صنوف آلاینده خیابان شریعتی باید با قید فوریت به شهرک خودرو منتقل شوند.

 شفیعی در خصوص طرح ساماندهی جهادی ورودی های شهر اراک متذکر شد: این طرح شامل زیباسازی، رفت و روب و مرتب سازی در ورودی میادین امام خمینی(ره)، فراهان و بسیج نیز با مدیریت معاون خدمات شهری به صورت فوری انجام شود.

وی در پایان گفت:فرصت خوبی برای خدمت رسانی به شهروندان فراهم شده و این آرامش در شهرداری و شهر با وجود تیم مدیریتی جوان این انتظار را ایجاد می کند که سرعت خدمت گذاری افزایش چشمگیری داشته باشد.

46

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.