به گزارش روز سه شنبه پایگاه پلیس استان مرکزی «یوسف سپهوند» افزود: در تداوم طرح های عملیاتی مبارزه با مواد مخدر، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در همکاری اطلاعاتی با پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از انتقال مقادیری مواد مخدر توسط یک قاچاقچی به استان مرکزی مطلع شدند.
وی افزود:‌ با برنامه ریزی عملیاتی پلیس، این فرد که تحت پوشش مسافرت خانوادگی با یک دستگاه خودروی سواری در حال تردد در یکی از محورهای مواصلاتی شهر اراک بود، شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.
این مقام انتظامی تصریح کرد:‌ در بازرسی از خودروی توقیف شده مقدار  ۷۰ کیلوگرم تریاک که در ۲۰۳ بطری جاساز شده بودکشف شد.
سرهنگ سپهوند خاطرنشان کرد: قاچاقچی مواد مخدر به همراه اعضای خانواده اش دستگیر و با هماهنگی مرجع قضایی برای تکمیل تحقیقات به یگان انتظامی انتقال داده شدند.

۴۱ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در ۲ کارگاه متروکه در خمین کشف شد
 فرمانده انتظامی استان  مرکزی گفت: ۴۱ دستگاه استخراج ارز دیجیتال به ارزش۲ میلیارد و ۶۶۵ میلیون ریال در عملیات پلیس شهرستان خمین در ۲ کارگاه متروکه  اطراف  خمین کشف شد.
به گزارش پایگاه خبری پلیس استان مرکزی سرهنگ «حسن مفخمی شهرستانی» افزود: در اجرای طرح برخورد با قاچاق و استفاده غیرمجاز از دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال، مأموران پلیس آگاهی شهرستان خمین در تحقیقاتی از وجود تعدادی از این دستگاه‌ها در دو مزرعه استخراج ارز دیجیتال در این شهرستان مطلع شدند و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی اظهار داشت: در مراحل تحقیقات پلیس ۲ کارگاه متروکه در اطراف شهرستان که در آن از دستگاه های استخراج ارز دیجیتال استفاده می شد شناسایی شد.
این مقام انتظامی افزود: با هماهنگی مرجع قضایی و در بازرسی انجام شده از این  کارگاه ها ۴۱ دستگاه استخراج ارز دیجیتال( ماینر) کشف شد.
سرهنگ مفخمی شهرستانی  با اشاره به این که برابر نظر کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی، ارزش دستگاه‌های مکشوفه، ۲ میلیارد و ۶۶۵ میلیون ریال برآورد شده است، افزود: ۲ نفر  در این رابطه دستگیر شده  و به همراه پرونده های تشکیل شده برای برخورد قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.
 
مرد ساوجی در سد الغدیر شهرستان ساوه غرق شد
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه گفت:  یک جوان ۳۱ ساله هنگام شنا درسد الغدیرشهرستان ساوه غرق شد.
به گزارش پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ «پرویز اسدی» افزود:  این جوان شامگاه گذشته در سد الغدیر غرق شد که پس از اعلام گزارش تلفنی  تیم های انتظامی و نیروهای امدادی به سرعت درمحل حادثه حاضر شدند.
وی تصریح کرد: جسد متوفی با کمک عوامل امدادی از سد خارج شد و با دستور مقام قضایی به سردخانه انتقال یافت.
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه  توصیه کرد: رودخانه ها و کانال های آب، استخرهای کشاورزی و سدها حریم امنی برای شنا و تفریح نیست و جوانان می بایست به منظور حفظ جان خود و اطرافیان از مکان های ایمن و استخرها برای شنا استفاده کنند.

استان مرکزی با ۱۲ شهرستان در قلب ایران قرار دارد.

۶۰۱۳/

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.