اخبار مرتبط

طی سه ماهه نخست سال جاری ۱۷۸ زوج تحت حمایت با دریافت جهیزیه کامل و یا کمک هدیه ازدواج با اعتبار ۶۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان از کمیته امداد استان مرکزی راهی خانه بخت شدند.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، به نقل از کمیته امداد استان، محمدرضا شایسته جو، معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه کمک به ازدواج جوانان از برنامه‌های کمیته امداد است، گفت: طی سه ماهه نخست سال جاری ۱۷۸ زوج تحت حمایت با دریافت جهیزیه کامل یا کمک هدیه ازدواج با اعتبار ۶۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی از سوی کمیته امداد استان مرکزی راهی خانه بخت شدند.

وی با اشاره به اینکه خدمات کمیته امداد فقط به اهدای جهیزیه و کمک هزینه ازدواج محدود نمی شود، افزود: زوج‌های مددجو از مشاوره‌های قبل، حین و بعد از ازدواج بهره مند می شوند. آمار طلاق در مددجویان کمیته امداد بسیار پایین است.

وی در ادامه گفت: برگزاری دوره‌های آموزش مهارت همسرداری، ارتباط زوجین با یکدیگر و اطرافیان، مسائل احکام و روزه و مشاوره با هدف ایجاد ازدواج آگاهانه از دیگر برنامه‌های این نهاد برای زوج‌های تحت حمایت است.

شایسته جو ضمن تقدیر از خیرینی که در تأمین جهیزیه نوعروسان تحت حمایت به این نهاد کمک کردند، اظهارکرد: خیرین و نیکوکاران می توانند برای مشارکت در تأمین جهیزیه نوعروسان با دفاتر کمیته امداد در سراسر استان همکاری و در این امر خداپسندانه مشارکت کنند.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA
انتهای پیام انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.