به گزارش ایرنا، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی عصر چهارشنبه در کلاس درس اخلاق مدیران استان مرکزی، افزود: آمریکا گمان می کند با تنگناهای اقتصادی و مشکلات معیشتی مردم ایران از صحنه انقلاب اسلامی خارج می شوند در صورتی که ملت تا پای جان از آرمان های انقلاب، امام راحل و مقام معظم رهبری پشتیبانی می کنند.
وی ادامه داد: مرز بین ملت و حاکمیت ایران اسلامی تقوای الهی است و ملت ایران با سلاح تقوا مقابل توطئه ها ایستادگی می کند و در نهایت پیروز میدان خواهد بود.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی بیان کرد: ولایت فقیه سرمایه بزرگ نظام اسلامی است و خداوند متعال این نعمت ارزشمند را به ملت ایران ارزانی داشته است.
آیت الله دری نجف آبادی گفت: ملت ایران باید شاکر نعمت ولایت فقیه و دستاوردهای نظام اسلامی باشد چرا که دستاوردهای نظام اسلامی هزاران برابر ارزش بیشتری دارد و ملت ایران با این انقلاب به عزت و سرافرازی رسید.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی ادامه داد: کشور امروز بیشتر از زمان دیگری نیاز به استفاده از فرصت ها دارد و مدیران و مسئولان باید از هر فرصتی به بهترین شکل ممکن استفاده کنند.
آیت الله دری نجف آبادی تاکید کرد: تقوا، صداقت و تعهد بالا در رفتار و کار خصیصه محوری مدیران و فعالان اقتصادی در نظام اسلامی است.
آیت الله دری نجف آبادی در ادامه سخنان خود روز قدس را نماد وحدت مسلمانان دانست و گفت: مردم با حضور گسترده در راهپیمایی این روز و شرکت در آیین گرامیداشت رحلت امام راحل و قیام خونین 15 خرداد، وحدت و همبستگی اسلام را به رخ جهانیان خواهند کشید.
3017/3075
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.