اخبار مرتبط

«قنبر موسی نژاد» روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: 10 میلیارد ریال از این مبلغ نقدی و بقیه غیرنقدی است که توسط پایگاه های کمیته امداد امام خمینی (ره)، مدارس، مراکز نیکوکاری و پایگاه بسیج جمع آوری شده است.
وی اظهار داشت: جمع آوری 52 میلیارد ریال در جشن احسان و نیکوکاری استان هدف گذاری شده بود اما مردم با درک درست از شرایط اقتصادی، نیازمندان استان را بیشتر یاری دادند.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی گفت: پایگاه های جمع آوری مشارکت شهروندان تا پایان سال دایر است و پیش بینی می شود میزان کمک ها به 2 برابر افزایش یابد.
موسی نژاد افزود: توزیع کمک های جمع آوری شده با همکاری خیران به مددجویان تحت پوشش و نیازمندان آغاز شده است تا مایحتاج عید در آغاز سال نو به دست مددجویان برسد.
وی ضمن قدردانی از حس نوعدوستی مرم نیک اندیش استان در کمک به افراد نیازمند و مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) اظهار داشت: این نهاد حمایتی آماده دریافت کمک های افراد خیرخواه است و با برنامه ریزی اندیشیده شده در تلاش است با تامین نیاز مددجویان خنده شاد را بر لبان مددجویان در شب عید ایجاد کند.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی گفت: یک هزار و 677 پایگاه جمع آوری در سراسر استان از 15 اسفندماه مجری جشن نیکوکاری هستند و کمک های مردم خیراندیش این استان را جمع آوری می کنند.
موسی نژاد افزود: در جشن نیکوکاری پارسال مردم نوعدوست استان 42 میلیارد ریال کمک کردند که از طریق 109 پایگاه جمع آوری شد.
وی اظهار داشت: هرسال 10 درصد از خانواده های تحت پوشش خدمات کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی توانمند و از جرگه این نهاد حمایتی خارج می شوند.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی گفت: جشن احسان و نیکوکاری حرکتی ملی است و هدف آن کاهش و یا حذف فقر از چهره جامعه است.
موسی نژاد افزود: میزان مراجعه افراد نیازمند به کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی در سال جاری 50 درصد افزایش یافته است.
81 هزار و 816 نفر در قالب 44 هزار و 824 خانوار از خدمات حمایتی کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) استان مرکزی بهره مند می شوند.
6991/3075
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.