رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل از اعزام تیم‌های امدادی برای جستجو و نجات ۴ فرد غرق شده در رودخانه هراز خبر داد.

به گزارش ایلنا، جمشید نیک زاد گفت: در پی تماس و اطلاع رسانی دهیار وانا بخش لاریجان در ساعت ۱۱صبح روز دوشنبه در خصوص سقوط زن ۲۴ ساله تهرانی در محوطه تونل وانا به رودخانه هراز، تیم‌های امدادی پایگاه‌های کهرود، گزنک و رینه بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: این زن که به همراه خانواده‌اش در کنار رودخانه مشغول عکس گرفتن بود دچار سرخوردگی و نهایتا به رودخانه هراز سقوط کرده است.

رئیس جمعیت هلال احمر آمل ادامه داد: در حین جستجو برای پیدا کردن این زن، به حادثه دیگری که از طریق سامانه۱۱۲ مبنی بر حادثه برای نوجوان ۱۰ ساله به همراه خانواده اش در حاشیه پل وانا در حال استراحت بود به داخل رودخانه سقوط کرده بود، خبر داد.

نیکزاد در تشریح جزئیات این حادثه نیز گفت: پس از سقوط نوجوان ۱۰ساله مادر این نوجوان جهت نجات فرزندش به داخل آب می‌رود که متاسفانه جریان آب مانع خروج و نجاتش می‌شود.

وی افزود: دایی نوجوان هم که شاهد غرق شدن خواهر و خواهر زاده‌اش بود به داخل آب رفته و متأسفانه جریان آب او را نیز می‌برد.

رئیس جمعیت هلال احمر آمل با ابراز تأسف از جان باختن چهار نفر از هموطنان عزیزمان در رودخانه هراز بیان کرد: با اعلام این حادثه تیم امدادی پایگاه پلور نیز به تیم‌های جستجو اضافه شدند.

نیک زاد اضافه کرد، هر چند تلاش‌های تیم‌های امدادی برای جستجوی جانباختگان ادامه دارد، اما به علت شدت جریان آب رودخانه و تلاش‌های تیم‌های امدادی، نیرو‌های محلی، دهیاری وانا و نیروی انتظامی، تاکنون فقط جسد خانم ۳۵سال و برادرش از آب پیدا شده است.

وی یادآورشد: جستجو برای یافتن نوجوان ۱۰ ساله و جسد خانم ۲۴ساله توسط تیم‌های نجات این جمعیت ادامه دارد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.