به گزارش خبرنگار ایرنا ، جسد حاج علی نجفی پدر شهید عیسی نجفی به همراه همسرش که شاهرگشان بریده شده بود ، پنجشنبه شب در منزلشان یافت.
هدایت مظلومی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت که هنوز علت قتل این پدر شهید توسط قاتل یا قاتلان مشخص نشده است.
وی با اعلام این که مادر شهید نجفی چند سال پیش به فرزند شهیدش پیوسته بود ، افزود : بانویی که همراه پدر شهید نجفی به قتل رسید ، نتیجه تجدید فراش پدر شهید بوده که به همراهش شب گذشته به قتل رسید.
مظلومی گفت که پس از کشف جسد مقتولین ، پرونده قتل از سوی نیروی انتظامی و دستگاه امنیتی در دست بررسی است.
وی اضافه کرد : دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهشهر نیز در جریان این قتل قرار دارد و بنیاد شهید نیر تا روشن شدن علت قتل و دستگیری قاتل یا قاتلان این پرونده را پیگیری می کند.
** اطلاع رسانی پزشکی قانونی
قتل پدر شهید نجفی را برای نخستین بار پزشکی قانونی مازندران با عنوان قتل یک زوج پیر در بهشهر اطلاع رسانی کرد ولی با توجه به این که مقتول مرد پدر شهید و شناخته شده بود ، این موضوع فراتر از یک حادثه قتل بازتاب یافت .
مرحوم حاج علی نجفی ، پدر شهید عیسی ( محمدعلی) نجفی با همسری که پس از مرگ مادر شهید اختیار کرده بود در منزل مسکونیش در خیابان شهید نجفی شهر بهشهر سکونت داشت.
ساکنان محله و همسایگان مرحوم نجفی می گویند که قتل با زدن شاهرگ هر دو مقتول رخ داده است .
بر اساس اطلاعات تایید نشده ای که دهان به دهان و از قول همسایگان نقل می شود ، قاتل یا قاتلان برای سرقت وارد منزل این پدر شهید شدند و احتمالا پس از آن که توسط همسرش شناسایی شدند ، اقدام به قتل هر دو نفر کردند.
پزشکی قانونی مازندران هم اعلام کرد که شواهد حکایت از قتل این زوج پیر دارد و جزئیات بیشتر در باره این حادثه به دلیل فرار قاتل یا قاتلین پس از دستگیری اعلام می شود.
علی محمد شاعری نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی تنها مقام رسمی است که تاکنون در این باره اظهار نظر کرده و خواستار شناسایی ، معرفی و مجازات عاملان این واقعه در اسرع وقت توسط نیروی انتظامی و دستگاه امنیتی شد.
جسد پدر شهید نجفی و همسرش امروز جمعه پس از تشییع در بهشهر در کنار مرقد فرزند شهیدش به خاک سپرده شد.
7332/1654
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.