به گزارش خبرنگارایرنا ، حمید مطهری پنجشنبه شب درمصاحبه پیش از مسابقه هفته بیست و یکم تیمش برابر پرسپولیس تهران در قائمشهر در گفت و گو با خبرنگاران افزود : بازیکنان ما باید حواس جمع در دیدارهای خانگی بازی کنند تا بتوانند امتیاز خانگی را به نفع خودشان تمام کنند.
وی اضافه کرد: تیم نساجی یکی از پرتماشاگرترین تیم های شهرستانی در دیدارهای خانگی است و ظرفیت هواداران به ما کمک می کند که در برابر هر تیمی خوب بازی کنیم.
مطهری دیدار هفته بیست و یکم تیمش برابر سرخپوشان پایتخت را دیداری سخت توصیف کرد و اظهار داشت : در فوتبال تمام بازی ها سخت است و تیمی می تواند برنده از زمین خارج شود که از موقعیت ها به درستی استفاده کند.
مربی نساجی قائمشهر گفت : به هر حال پرسپولیس قهرمان ایران و یکی از تیم های مدعی قهرمانی در فصل جاری است ولی تیم ما نیز دست بسته در مقابل این تیم بازی نمی کند.
وی افزود : با بازیکنان در مورد نقاط ضعف و قدرت تیم مقابل کار کردیم و امیدواریم که بتوانیم با برنامه ریزی درست در داخل زمین و حمایت هواداران دست پر از زمین خارج شویم.
**** سه مصدوم و محروم
مربی نساجی قائمشهر گفت: در بازی با پرسپولیس محمد عباسزاده مهرداد عبدی از بازیکنان خوب ما مصدوم هستند و حامد لک نیز در این دیدار به دلیل محرومیت نداریم.
مطهری افزود : با این وجود ما از لحاظ بازیکن کم نداریم و امیدواریم با کمک هواداران خود بتوانیم این بازی با دست پر از زمین خارج شویم.
وی در مورد تساوی تیمش برابر نفت مسجد سلیمان در هفته بیستم با وجود جلو بودن تا دقیقه 80 بازی گفت: در آن بازی بازیکنان ما به دلیل جلو افتادن انگیزه گل زدن را از دست دادند و بیشتر برای حفظ نتیجه تلاش کردند که متاسفانه دو گل در کمتر از 10 دقیقه خوردیم و تیم ما بازی برد را با تساوی تمام کرد.
مظهری ابراز امیدواری کرد تا تیمش در بازی خانگی برابر سرخپوشان پایتخت بتواند دیدار هفته گذشته اش را جبران کند.
تیم نساجی قائمشهر و پرسپولیس تهران فردا جمعه 17 اسفندماه 97 در هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاههای ایران در ورزشگاه شهید وطنی شهر قائمشهر با هم دیدار می کنند.
هم اکنون پرسپولیس با 20 بازی و 41 امتیاز در رده اول و نساجی با همین تعداد بازی و 22 امتیاز در رده دهم جدول 16 تیمی لیگ برتر قرار دارند.
6982/1654
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.