اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، مسعود سلطانی روز پنجشنبه درحاشیه افتتاح بزرگترین مجموعه فرهنگی و ورزشی کاسپین در ساری افزود: مقدمات کار از لحاظ قانونی برای واگذاری پروژه ها به بخش خصوصی فراهم است.
وی اضافه کرد: در حوزه ورزشی بسیاری از سرمایه گذاران حاضرند تا در تکمیل پروژه های نیمه کاره کمک کنند و استقبال خوبی نیز تاکنون انجام شده است.
وزیر ورزش و جوانان پرداخت تسهیلات ارزان قیمت از محل کمک های فنی و اعتباری را از مشوق های سرمایه گذاران برای ورود به مشارکت در پروژه های نیمه تمام ورزشی بیان کرد.
براساس آمار وزارت ورزش و جوانان حدود 8 هزار فضای ورزشی نیمه کاره در سطح کشور دارد که قدمت برخی از این پروژه به حدود دو دهه قبل می رسد.
براساس این گزارش برای تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی در سطح کشور حدود 25 هزار میلیاردتومان اعتبار مورد نیاز است و پیش بینی این وزارتخانه نیز تکمیل این پروژه های نیمه تمام با مشارکت بخش خصوصی و دولت حداقل تا پایان دولت دوازدهم است.
وزیر ورزش و جوانان صبح امروز پنجشنبه دوم اسفندماه 97 به منظور افتتاح 3 پروژه ورزشی با اعتباری حدود 800 میلیارد ریال و بازدید از چند فضای ورزشی نیمه کاره به استان مازندران سفر کرد.
6982/1899
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.