اخبار مرتبط

حسین حسن نژاد گفت: توسعه در فضای امید محقق می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا،حسین حسن نژاد در جلسه شورای اداری مازندران تعامل مدیران را در توسعه استان مهم دانست و اظهار داشت: اگر بپذیریم توسعه پایدار، مقدم بر توسعه سیاسی است و آن را توسعه همگن تعریف کنیم برای تحقق سیاست های توسعه پایدار به ابزاری نیاز داریم کارآمدی مهمترین مساله در این زمینه است.

وی افزود: همه عناصری که برگرفته از توسعه پایدار است در درون خود، ملاحظات سیاسی و اجتماعی دارد و بر این مبنا معاونت سیاسی در عرصه های مختلف ورود دارد تا کارآمدی محقق شود.

معاون سیاسی استاندار مازندران گفت: اگر نگاه جدید به حوزه امنیت داشته باشیم و رضایت مندی را در حوزه بسط فرهنگی و اجتماعی بدانیم، توسعه محقق می شود.

وی با بیان اینکه شادابی اجتماعی، نیازمند افزایش رضایت مندی مردم و پاسخگویی مدیران است،افزود: امکانات و سرمایه هایی در استان در اختیار داریم و با استفاده درست از این منابع، می توانیم فرصت های جدی توسعه ای ایجاد کنیم

حسن نژاد تصریح کرد: زمان زیادی برای حل مسائل نداریم و پرداختن به حاشیه ها، فرصت رسیدگی به امور استان را کاهش می دهد، صداهای مختلف در استان شنیده می شود و از این صداها برای توسعه استان بهره گیری  می کنیم ضمن اینکه  رسانه هم در این زمینه کمک کار است.

وی با بیان اینکه  بانوان باید سهم مهمی در مدیریت کشور و توسعه داشته باشند و ما از این ظرفیت استفاده می کنیم ،گفت: آینده پیش روی ما، نوع نگاهی است که امروز به جوانان داریم، افزایش مهارت در این حوزه می تواند جوانان را برای ورود به مشارکت های اجتماعی آماده کند.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.