" علی علیپور" آقای گل لیگ برتر فوتبال ایران و بازیکن تیم پرسپولیس " سفیر بنیاد کودک آمل" ( بنیاد حمایت از کودکان بی سرپرست و بدسرپرست) شد.

به گزارش ایلنا، علی علیپور که پس از پایان اردوی آماده‌سازی تیم پرسپولیس تهران در زادگاهش قائمشهر مازندران به سر می برد، عصر دوشنبه در جمع مددجویان بنیاد آمل حاضر و عنوان "سفیر بنیاد کودک" را در حمایت از کودکان بدسرپرست را پذیرفت.

دراین دیدار " بهروز عطایی" سرمربی تیم والیبال جوانان ایران وتیم لیگ برتری کاله مازندران که یکی دیگر از سفیران این بنیاد است نیز حضور داشت.

پیش از نیز چند بازیگر مطرح سینما و تلویزیون کشور نیز در سفر به مازندران درحمایت از کودکان زیرپوشش بنیاد کودک آمل اعلام آمادگی و تلاش های زیادی برای کمک های مادی به این مجموعه داشتند.

علیپور

آقای گل فصل گذشته لیگ برتر فوتبال ایران درصحبت های کوتاهی در جمع کودکان بنیاد کودک آمل گفت: کمک کردن به نیازمندان یکی از اصول پهلوانی است و ورزشکاران نیز به همین خاطر در امور خیر شرکت می کنند.

علیپور افزود: خوشحالم به عنوان عضو کوچکی از باشگاه بزرگ پرسپولیس در جمع کودکان این بنیاد هستم و از اینکه به واسطه حضورم باعث خوشحالی این کودکان شدم، احساس خوبی دارم.

وی ادامه داد: ورزشکاران و جامعه هنری کشور به عنوان قشرهای تاثیرگذار و الگوساز جامعه در این اقدام های خیرخواهانه و جلب نظر مردم برای کمک به افرادی که در محیط اطراف ما نیازمند حمایت و کمک هستند، باید فعالانه حضور داشته باشند.

همچنین چندین دست پیراهن ورزشی از سوی بازیکن پرسپولیس و سرمربی تیم والیبال جوانان ایران به کودکان زیرپوشش بنیاد کودک آمل اهداء شد.

پس از این دیدار علیپور با کودکان بنیاد کودک آمل پا به توپ شد و فوتبال بازی کرد.

بنیاد کودک آمل یکی از نهادهای خیریه و حمایتی کمک به کودکان بی سرپرست و بدسرپرست شهرستان آمل است که نیازهای اولیه زندگی و تحصیل آنان را فراهم  می‌کند.

بنیاد کودک آمل که حدود یک دهه از فعالیت آن می گذرد بیش از 450 دانش آموز بی سرپرست وبدسرپرست را زیر پوشش خدمات حمایتی خود دارد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.