حجت الاسلام و المسلمین سید محسن موسوی در خطبه های این هفته نماز جمعه پلدختر اظهار داشت: حل مشکل گرد و خاک مطالبه جدی مردم به ویژه در محل تردد کامیون‌ها و انجام کارهای کارگاهی است که متولیان امر، مانند شهرداری و سازمان آب باید در این رابطه اقدام عاجل کنند.

وی افزود: گرد و خاک در خیابان‌هایی که تردد در آن بیشتر و حجم ترافیک بالا است، موجب آزار مردم این شهر شده و مشکلات عدیده‌ای به وجود آورده است.

 وی بیان کرد: مشکلات زیادی گریبانگیر مردم سیل زده این مناطق است که این مشکلات در پساسیل نیازمند مدیریت صحیح همراه با همدلی و برادری است.

حجت الاسلام موسوی با تقدیر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان یادآور شد: وحدت بین همه گروه‌ها و سلایق می‌تواند راهگشای مشکلات باشد.

وی اضافه کرد: مردم با حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان پاسخ دندان شکنی به استکبار به ویژه آمریکا دادند و اگر چه امروز آمریکا به گدایی مذاکره افتاده اما این تنها به معنای تنفس مصنوعی است.

 امام جمعه پلدختر ادامه داد: دشمن رفتار استکباری و وحشیگری دارد و امروز رئیس جمهور آمریکا به خاطر اینکه از رقبای خود در انتخاباب جلو بیفتد دست به هر اقدامی می‌زند و چون موقعیت ایران را می‌داند، بحث مذاکره را پیش می‌کشد اما مقام معظم رهبری به عنوان هادی و راهنما به مذاکره" نه"می گوید.

  

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.