حسین خسروی روز دوشنبه در جمع راهپیمایان 13 آبان در میدان تختی بروجرد افزود: ۱۳ آبان یادآور تبعید امام خمینی (ره) به ترکیه و کشتار دانشآموزان و دانشجویان به دست رژیم پهلوی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا است.

وی اظهار داشت: دانشآموزان در یک حرکت متحد با دانشجویان به صورت مسالمت آمیز به سمت دانشگاه تهران راهپیمایی کردند که رژیم پهلوی کشتار بی سابقه ای راه انداخت با پخش کشتار دانش آموزان از تلویزیون، غرور مردم جریحه دار شد و امام (ره) از مردم خواست اجازه کشتار را به رژیم پهلوی ندهند.
رئیس دانشگاه آزاد واحد خمین بیان کرد: ۱۳ آبان ۵۸ انقلاب دوم بزرگ ملت ایران بعد از پیروزی 22 بهمن 57 بود که لانه جاسوسی آمریکا تسخیر شد و از آن به بعد آمریکا ملت ایران تروریست و تحریم ها را علیه ایران آغاز کرد.
خسروی اضافه کرد: نسل جوان ملت ایران در نسل اول و دوم افتخار آفریدند و امروز وظیفه نسل جوان است تا با اجرای پیام رهبری مبنی بر گام دوم‌انقلاب تلاش کنند.
وی ادامه داد: نظام پهلوی یک‌نظام وابسته و کودتایی بود که در ۲۲ بهمن ۵۷ به رهبری امام(ره) و پشتیبانی مردم ساقط شد.
وی بیان کرد: نظام اسلامی نظامی مردمی و جوشیده از مردم است و به معنای تمام آزادی را در کشور از خون پاک شهدا ارزانی آورده است.
خسروی افزود: امروز ملت ایران در زمینه دانش فناوری هسته ای و هوا فضا به بسیاری از علوم و فنون نظامی در جهان شناخته شده است و این افتخارات به برکت خون شهدا به دست آمده است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد گفت: جوانان از ظرفیت بالای علمی و فناوری کشور استفاده کنند و گام دوم انقلاب را همانند گام اول پیش ببرند.
راهپیمایی 13 آبان با قرائت قعطنامه سراسری در میدان تختی برگزار شد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.