به گزارش خبرنگار ایرنا، فریدون رواد روز چهارشنبه در جلسه ستاد جرائم انتخاباتی شهرستان سلسله در سالن جلسات دادگستری، با تاکید بر اینکه انتخابات ناموس کشور است، اظهار داشت: با کسانی که بخواهند در برگزاری انتخابات قانون شکنی کرده و نظم حاکم بر آن را بهم بزنند برخورد قانونی می شود.

وی خطاب به مدیران شهرستان، گفت: با مدیرانی که بخواهند از اموال عمومی و وسایل نقلیه ادارات خود به نفع کاندیدای خاصی استفاده کنند نیز بشدت برخورد خواهیم کرد.

رواد با تاکید بر اینکه نباید در برگزاری انتخابات چالشی وجود داشته باشد، خاطرنشان کرد: باید با مدیریت دقیق توطئه های دشمن را خنثی کنیم و لازمه این کار، همراهی و همکاری تمامی دستگاه ها است.

وی با اشاره به اینکه اختلاف در بین احزاب، زمینه را برای سوء استفاده مخالفان فراهم می کند، افزود: کسانی که دغدغه انتخابات سالم را دارند باید از آن مواظبت کنند چرا که نتیجه انتخابات هرچه باشد به نفع نظام، جامعه و ملت است.

رئیس دادگستری سلسله اظهار داشت: درراستای برگزاری انتخابات باید از نیروهای سالم و باتجربه و کارآمد استفاده کنیم و باید از نیروی انسانی صالح، باانگیزه و متعهد، بهره برد.

۷۲۶۵/۶۰۵۷

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.