به گزارش ایرنا، محمد ناصر هاشمی روز دوشنبه در نشست ستاد بحران استان در سالن جلسات استانداری لرستان اظهار داشت: بیشترین و کمترین میزان بارش ها برای پلدختر با 108 میلی متر و الیگودرز با 31 میلی متر گزارش شده است.
وی افزود: از ساعت 15 و 30 دقیقه تا 19 و 30 دقیقه امروز نیزسامانه بارشی فعال تر شده و بیشترین بارش ها برای شهرستان الیگودرز خواهد بود.
مدیرکل هواشناسی لرستان با بیان اینکه پیش بینی می شود فردا سه شنبه شدت بارش نسبت به امروز بیشتر باشد، ادامه داد: فردا از ساعت 6 و 30 دقیقه صبح تا ظهر همان روز بارش ها به صورت پراکنده خواهد بود که عمده بارش ها به صورت برف در شهرستان های ازنا، بروجرد و الیگودرز خواهد بود.
بارش باران که از عصر روز یکشنبه در لرستان آغاز شده تا بعدازظهر روز سه شنبه برای همه نقاط استان پیش بینی شده است.
این بارش از حدود 12 ساعت گذشته تا صبح امروز به صورت مستمر در خرم آباد ادامه داشته است.
براساس اعلام هواشناسی استان همراه با این شرایط جوی، در شهرهای شمالی و شرقی، ارتفاعات و مناطق کوهستانی و نواحی از مرکز استان بارش برف و احتمال ریزش تگرگ وجود دارد که سیلابی شدن مسیل ها و طغیان رودخانه ها دور از انتظار نیست.
طی این مدت برخی مناطق جنوبی استان تا 100 میلی متر بارندگی را تجربه می کنند و ریزش برف در ارتفاعات و گردنه هایی همچون فرسش، گله بادوش، رازان، گاماسیاب و زالیان پیش بینی می شود.
3210/7269/7273
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.