اخبار مرتبط

سورنا ستاری روز سه شنبه در حاشیه بازدید از شرکت پارسیلون خرم آباد در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه برجام باعث تا برنامه های توسعه ای در حوزه ارتباطات با ایرانیان خارج کشور داشته باشیم ،اظهار داشت: در حوزه قراردادهای بین المللی هم اتفاتات خوبی پس از برجام رخ داد و شرکت ها در بحث صادرات فروش خوبی داشته اند.
وی افزود: باوجود محدودیت ها که در کشور ایجاد شده رشد صادرات کشور مناسب ارزیابی می شود.
به گفته وی اکنون صندوق راه ابریشم با کشور چین ایجاد شده و همچنین صندوق مشترکی که با کشورهای مجارستان، روسیه داریم از اتفاقات پس از برجام بوده و اکنون نیز با وجود تحریم ها در حال پیگیری برای حفظ روند آن هستیم.
به گزارش ایرنا ، افتتاح مرکز نوآوری دانشگاه آیت‌الله ‌العظمی بروجردی، بازدید از شرکت‌های دانش‌بنیان خرمان و دکتر جهانگیر خرم‌آباد، بازدید از آزمایشگاه مرکزی دانشگاه لرستان و بازدید از مرکز نوآوری مشترک بین پارک علم و فناوری، بنیاد نخبگان و دانشگاه لرستان که در حال احداث بوده از جمله برنامه های سفر معاون رئیس جمهور به لرستان است.
بازدید از پارک علم و فناوری لرستان، بازدید از خانه حیوانات آزمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی استان، بازدید مراکز رشد جهاد دانشگاهی لرستان، دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان و حضور در جلسه شورای اقتصاد مقاومتی استان همچنین رونمایی از اتوبوس های فضایی رصدخانه کاسین خرم آباد ازجمله دیگر برنامه‌های سفر سورنا ستاری به لرستان است.
1920/3210/6060
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.