اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، عباس گودرزی عصر پنجشنبه در آیین افتتاح سینما فلسطین بروجرد افزود: سینما فلسطین بروجرد بخشی از هویت فرهنگی مردم این شهرستان است.
وی با بیان اینکه سینما فلسطین بروجرد جز چهار سالن سینمایی بزرگ کشوراست، اظهارداشت: یک سالن سینمایی کوچک نیز با 43 صندلی در این مکان ایجاد شد تا بتوانند در خدمت مردم این شهر باشد.
نماینده مردم شهرستان بروجرد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه این سینما ظرف مدت 9 ماه بازسازی شد، بیان کرد: بازسازی و تبدیل سینما آزادی این شهرستان به پردیس سینمایی در دستور کار قرار دارد و سینما دیجیتال بروجرد نیز در حال تکمیل است و به زودی افتتاح می شود.
گودرزی اضافه کرد: هنر بخشی از جان بشر است و امروز همزمان با افتتاح این سینما فیلم رد خون برای اولین بار در سینماهای کشور و با اجازه از کارگردان آن اکران می شود که در این فیلم نشان داده خواهد شد چه راهی را پشت سر گذاشتیم.
وی ادامه داد: این سینما بخشی از هویت فرهنگی مردم بروجرد است و تلاش شد تا سینما به همین حالت حفظ شود.
نماینده مردم شهرستان بروجرد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات پیش رو در کشور گفت: اگر مشکلاتی وجود دارد به طور قطع با همکاری و تلاش جهادی حل می شود و باید در مسیر خدمت به مردم تلاش کرد.
به گزارش ایرنا، آیین افتتاح سینما فلسطین بروجرد با حضور فاطمه گودری بازیگر سینما و تلویزیون و وحید موسائیان کارگردان سینما برگزار شد.
7190/7273
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.