هدایت الله جمالی پور روز چهارشنبه در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان قزوین افزود:بیشتر مشکلات جامعه از اقدامات خود ما نشات گرفته است که ناخودآگاه دچار خود تحریمی شده و با اعمال خود به صنعت و تولید آسیب جدی ‌می‌زنیم.

وی با اشاره به شرایط اقتصادی کشور اظهار داشت: کسانی که در این شرایط در ایران سرمایه گذاری می‌کنند مبارزان خط مقدم عرصه صنایع هستند و ما باید همه تلاش خود را برای رفع موانع تولید از پیش پای آنها به کار بگیریم.

جمالی پورخاطر نشان کرد:اگر سرمایه گذاران در پیچ و خم بروکراسی اداری بر دستگاه‌ها انتقاد نیز داشته باشند قابل بررسی است و باید ضمن رفع آنها برای ارایه جنبه‌های مثبت عملکردی به تمام سرمایه گذاران تلاش شود.

جمالی پور اظهار داشت:دولت حداکثر تلاش خود را در جهت تولید و حتی ترخیص مواد اولیه به کار گرفته است و ما به عنوان زیر مجموعه دولت باید شرایط را برای فعالیت سرمایه گذاران بیش از پیش فراهم کنیم.

وی خاطر نشان کرد: از همه مدیران انتظار می‌رود با همفکری واحدهای صنعتی تلاش خود را چندین برابر کنند تا یک لحضه توقف کار در استان اتفاق نیوفتد زیرا خسارت جبران ناپذیری را برای اقتصاد استان و کشور به دنبال خواهد داشت.

استاندار قزوین خاطر نشان کرد: همه مدیران در انعقاد قراردادها با شرکت‌ها و سرمایه گذاران باید با توجه به شرایط امروز و مشکلات کشور حداکثر تلاش خود را انجام داده و موافقت‌های حداکثری را ابراز کنند.

وی همچنین خطاب به مدیران حاضر در جلسات اقتصاد مقاومتی گفت: باید همه مدیران بر مصوبات جلسات اقتصاد مقاومتی و نحوه اجرای آنها اشراف کامل داشته باشند و برای کاربردی شدن این گونه جلسات تلاش نمایند.

جمالی پور خاطر نشان کرد:اگر مدیری بر مصوبات جلسات اشراف نداشته باشد، در خروجی‌های جلسات و کارآمدی مدیر تردید به وجود آمده و جلوی تحقق اهداف و برنامه‌ها گرفته خواهد شد.

استان قزوین چهار هزار واحد تولیدی دارد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.