نماینده ولی فقیه در استان و استاندار قزوین، پیام مشترکی به مناسبت یوم‌الله ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش‌آموز صادر کردند.

متن این پیام که روز یکشنبه صادر شده است با آیه ۷۶ از سوریه نساء «کسانی که ایمان دارند، در راه خدا پیکار می کنند و آنها که کافرند، در راه طاغوت؛ پس شما با یاران شیطان پیکار کنید؛ زیرا نقشه شیطان، ضعیف است.» آغاز شده است.

در این بیانیه آمده است: ۱۳ آبان ماه روز صف آرایی جبهه حق و عدل در تقابل با جبهه استکبار و سلطه است. ایامی که در آن به وضوح پیروزی جبهه حق بر باطل برای نسل های امروز و فردا نمایان گر است.

در ادامه یادآورشده است: علی رغم آنکه استکبار جهانی تمام توان خویش را علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران به کار گرفته، این فشار حداکثری در بلند مدت به نفع ایران تمام شده است چنانکه اکنون جمهوری اسلامی ایران به عنوان قدرتی برتر در منطقه و با حضوری تاثیرگذار در عرصه جهانی شناخته می شود و از آن سو، هر روز خبرهایی از شکسته شدن قدرت ساختگی آمریکای شرور، رژیم صهیونیستی، انگلیس خبیث و دیگر همپیمانانشان شنیده می شود. همان طور که رهبر معظم انقلاب نتیجه تلاش بیشتر دشمن علیه ملت ایران را شکست بیشتر آن ها دانستند.

امام جمعه و استاندار قزوین در این بیانیه تصریح کردند که روز ۱۳ آبان میعادگاه ظلم‌ستیزی و دادخواهی علیه استکبارجهانی است.

در پایان این بیانیه از همه اقشار جامعه بویژه دانشجویان و دانش آموزانی که این ایام منتسب به آنهاست دعوت شده است تا با حضور پرشور و با صلابت خود برای حفظ آرمان‌های انقلاب و پیروی از راه شهیدان در یوم‌الله ۱۳ آبان راس ساعت ۹:۳۰ صبح در خیابان شهداء به میدان بیایند تا بار دیگر عظمت خود را به رخ جهانیان بکشند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.