به گزارش ایرنا حجت الاسلام سید مهدی حسینی روز دوشنبه در نشست خبری که به مناسبت فرا رسیدن سالروز تاسیس کانون های فرهنگی و هنری مساجد برگزار شد، افزود: قزوین از دیرباز چهره های بزرگی در عرصه های علم و فقاهت، فرهنگ و هنر و سیاست داشته و از ظرفیت های فرهنگی غنی زیادی برخوردار است که باید به جامعه معرفی شوند.
حجت الاسلام حسینی با تاکید بر جذب مشارکت حداکثری هنرمندان در فعالیت های این اداره کل ادامه داد: استانی مانند قزوین با توانمندی های بزرگ خود باید بیش از این به کشور و جهان معرفی شود و در این میان رسانه ها نقش موثری در انعکاس توانمندی ها و اعتلای فرهنگ و هنر قزوین ایفا می کنند.
مدی کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین افزود: رسانه ها بازوان توانمند فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند و انتقادات و نظرات آنها برای مسئولان فرهنگی استان قابل قبول و پذیرش است.
وی ادامه داد:به زودی نشستی با خبرنگاران برگزار کرده و اهداف و برنامه های خود را به عنوان متولی جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین تبیین و اعلام خواهم کرد.
این مسئول اضافه کرد:درب این اداره کل به روی همه گروه ها و جریان های سیاسی باز است و از همه نظرهایی که برای اعتلای فرهنگ و هنر این مرز و یوم ارایه می شوند استقبال می کنیم.
حجت الاسلام حسینی در ادامه با گرامیداشت فرا رسیدن سالروز تاسیس کانون های فرهنگی و هنری مساجد اضافه کرد: امروزه ایران اسلامی دشمنان قسم خورده زیادی دارد و باید برای در امان ماندن از آن، جوانان را به سمت مساجد سوق داد.
وی افزود: تمامی پیروزی ها و دستاورد نظام از مساجد بوده و شهدای انقلاب و دفاع مقدس از پرورش یافتگان مساجد هستند.
7388* 6101
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.