حمیدرضا ایزدی شنبه ۹ آذرماه اعلام کرد: اولین نمایشگاه فرصت‌های  ساخت داخل  و رونق تولید از ۱۳ تا ۱۶ آذرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی فارس واقع در شهرک گلستان برگزار می‌شود.

براساس مطلب ارسالی به ایرنا، این مقام مسوول برگزاری این نمایشگاه را در قالب برنامه‌های دولت تدبیر و امید برای دستیابی به توسعه اقتصادی و رفع نیازمندی‌ها توسط تولیدکنندگان داخلی و شرکت‌های دانش‌بنیان عنوان کرد.

ایزدی افزود:به منظور پربارتر بودن رویداد یادشده و تکمیل زنجیره خودکفایی و اشتغال پایدار، این نمایشگاه اقدامات، دستاوردها و فرصت‌های ساخت داخل را که منجر به رونق تولید می‌شود، در معرض دید و بازدید  صنعتگران، سرمایه گذاران، تولید کنندگان و دانشگاهیان قرار می‌دهد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس بیان کرد: در کنار برگزاری نمایشگاه، سمینار نقش صندوق‌های مالی از جمله صندوق نوآوری وشکوفایی، کارآفرینی وصنایع پیشرفته در حمایت از پژوهشگران و فناوران و سمینار انقلاب صنعتی چهارم میز ملی برق و الکترونیک در محل اتاق بازرگانی شیراز و با مشارکت پارک علم وفناوری، مراکز رشد دانشگاه‌ها و شرکت‌های حاضر در نمایشگاه  برگزار خواهد شد؛ همچنین در روز اختتامیه شاهد برگزاری رویدادی با عنوان بررسی نقش دانشگاه در تحقق اهداف انقلاب صنعتی و الزامات در راهکارها خواهیم بود.

 ایزدی با تاکید براینکه برگزاری نمایشگاه از زیرساخت‌های رونق تولید و شناسایی عوامل تولید است، افزود: نمایشگاه یادشده جایگاهی مهم برای ارائه دستاوردها و تعامل و هم‌افزایی بین تولیدکننده و متقاضی درخصوص معرفی امکانات و نیازهاست.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.