سید احمد احمدی زاده، در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز فارس افزود: حل مشکلات و معضلاتی مانند اعتیاد و طلاق با برخورد و اقدامات سخت محقق نمی شود و نیاز به برنامه‌ریزی و فرهنگ‌سازی داریم.
وی ادامه داد: به نظر می‌رسد یکی از مشکلات ما در این زمینه بی‌توجهی به آموزش در محیط‌های خانواده و مدارس است و اینکه در حوزه پیشگیری به شکل کارشناسی اقدام نمی‌کنیم.
او اظهار داشت: مجموعه اقدامات انجام شده در استان فارس باعث شده که جایگاه استان در بحث طلاق بهبود یابد و قبلا این استان که رتبه سوم یا چهارم کشور قرار داشت الان در رتبه سیزدهم در بین دیگر استان‌های کشور است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس گفت: در حوزه اجتماعی به تمام دستگاه‌های اجرایی تکلیف شده که نسبت به تشکیل یک کمیته با حضور معاون و یک کارشناس آن مجموعه در حوزه پیشگیری اقدام تا مسائل و مشکلات موجود به شکل جدی‌تر و کارشناسانه‌تر دنبال شود.
احمدی زاده گفت: ایرنا دارای ظرفیت‌ها و توانمندی‌هایی است که می‌تواند یاری‌گر دولتمردان و مسئولان در مسیر رفع مشکلات کشور و استان باشد؛ از خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) انتظار داریم که با توجه به ظرفیت‌هایی که دارد در شرایط سخت امروز که کشور تحت فشار تحریم‌ها قرار دارد اقدامات و عملکرد خوب دولت را به جامعه منعکس کند.
وی ادامه داد: دولت تدبیر و امید از ابتدای شروع فعالیت خود به ویژه در ۲ سال اخیر اقدامات بسیار خوبی انجام داده اما به نظر می‌رسد برخی مدیران از بیان این اقدمات ابا دارند و کارهای انجام شده را آنگونه که باید به جامعه منتقل نمی‌کنند.
احمدی زاده بیان کرد: در هفته دولت پیش رو قرار است پروژه‌های بسیاری در حوزه‌های مختلف در استان افتتاح و کلنگ‌زنی شود که خبرگزاری جمهوری اسلامی می‌تواند با دعوت از مدیران برای حضور در این مجموعه از آنها در خصوص دستاوردهای دولت سوال کند و جامعه را از این اقدامات آگاه سازد.
۶۱۲۲ / ۱۸۷۶ 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.