معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس با اشاره به برگزاری جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر ، بر تعیین اولویت های گردشگری در حوزه زیر ساختی و اقامتی اشاره و همچنین بر استفاده حداکثری از رویداد پیش رو تاکید کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، محمد ابراهیم فروزانی در جلسه هماهنگی و بررسی پیشنهادات در خصوص استفاده از ظرفیت های جام جهانی 2022 قطر بر استفاده از ظرفیت ورزشی استان، اطلاعات و تجربه‌ دیگر کشورها در حوزه گردشگری ورزشی و تعریف رویدادهای فرهنگی همگام با برگزاری مسابقات ورزشی در کشور همسایه با توجه به ذائقه گردشگران ورزشی تاکید کرد.

معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس افزود: با رایزنی های بین المللی، پیش بینی افزایش پروازها، تهیه بسته های سرمایه گذاری و ارائه بسته های مناسب سفر می‌توانیم شاهد حضور گردشگران ورزشی در شیراز و بهره‌گیری از فرصت  برگزاری این رویداد بزرگ ورزشی در قطر باشیم.

در این جلسه که با حضور تعدادی از فعالان گردشگری شیراز برگزار شد، اعضای جلسه نیز به ارائه نظرات سازنده در خصوص مباحث مربوط به پیش بینی، حین و بعد از برگزاری این رویداد در بحث های عوامل موثر بر کیفیت و گسترش زیرساخت ها درحوزه گردشگری پرداختند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.