اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، محمد امید، شامگاه چهارشنبه در جلسه کارگروه اشتغال استان فارس در شیراز افزود: از این میزان افزون بر 140 هزار میلیارد ریال در بین استان ها توزیع شده که 70 هزار میلیارد ریال آن نیز جذب شده است.
وی ادامه داد: این اعتبارات با سود 6 درصد در اختیار روستاییان قرار می گیرد و پیش بینی می شود که با جذب کامل این اعتبارات تا پایان خرداد سال 98، شاهد تحول چشمگیری در زمینه اشتغال روستایی در کشور باشیم.
او اظهار داشت: علاوه بر این، می کوشیم تا در استان هایی که دارای قابلیت های خاصی هستند از جمله استان فارس، منابع اعتباری جدیدی را برای اشتغال روستایی اختصاص دهیم.
وی گفت: استان فارس تاکنون از مجموع پنج هزار و 500 میلیارد ریال سهم خود از اعتبارات اشتغال روستایی موفق به جذب سه هزار میلیارد ریال آن شده است.
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری تصریح کرد: با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب، رئیس جمهوری و همراهی خوب مجلس شورای اسلامی و اهتمام ویژه دولت تدبیر و امید در جهت عملیاتی شدن طرح های اشتغالزایی روستایی و خلق فرصت های جدید شغلی در روستاها، برنامه ریزی در این زمینه و تلاش دوچندان ضروری به نظر می رسد.
6122/ 2027
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.