اخبار مرتبط

گزارش جی پلاس/ باز هم نقل و انتقالات و باز هم سبقت تیم ها در هدر دادن بیت المال!

سازمان ثبت احوال کشور با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال که یک نسخه آن در اختیارایرنا قرارگرفت، از فدراسیون خواسته بود به دلیل پاس نشدن چک یک میلیارد و 200 میلیون ریالی باشگاه قشقایی، بخشی از سهام این باشگاه را توقیف کند.
مدیرعامل باشگاه شهدای قشقایی دوشنبه به ایرنا گفت: این چک بابت طلب قبلی برق جدید شیراز در اختیار صاحب امتیاز این تیم بود.
روح الله نجف پور اضافه کرد : صاحب امتیاز پیشین این باشگاه به دلیل مشکلات مالی، چک را به یکی از طلبکارانش داده بود که این شخص با به اجرا گذاشتن آن موجب شد بخشی از سهام باشگاه توقیف شود.
مدیرعامل ابشگاه شهدای قشقایی شیراز گفت: طی صورتجلسه ای با طرف شاکی تسویه حساب کردیم.
وی ادامه داد:ما هم مانند بسیاری از باشگاه های ایران مشکلاتی داریم؛ اینکه یک نفر به دلیل داشتن طلب برود اداره ثبت و بخشی از باشگاه را توقیف کند، درست نیست و اگر قرار است فردی سهام باشگاه را داشته باشد،باید به عنوان سهامدار، بخشی از هزینه های سنگین باشگاه راهم پرداخت کند.
او ادامه داد: 50 در صد از سهام برق قدیم شیراز سال هاست در توقیف سازمان همیاری است، ٢٥ درصد مربوط به خریدار باشگاه است که آن هم توقیف شده و 25 در صد دیگر هم مربوط به دو سهامدار است که با همین مقدار سهام تا 2 سال پیش نیز تیم داری می کردند.
مدیرعامل باشگاه شهدای قشقایی اظهار داشت: اگر تمام طلبکاران استقلال و پرسپولیس و حتی دیگر باشگاه های ایران، ادعا کنند و سهام بخشی از باشگاه ها را توقیف کنند وآنگاه سازمان لیگ فوتبال هم قبول کند، کار فوتبال تمام است.
وی گفت: هنوز از بابت انتقال امتیاز تیم برق جدید شیراز به قشقایی، مبلغ پنج میلیارد ریال به صاحب امتیاز قبلی بدهکار هستیم.
تیم قشقایی شیراز که سال 95 در دسته دوم بازی می کرد با حذف تیم پرسپولیس تهران در جام حذفی در کشور مطرح و بر سرزبان ها افتاد.
پس ازشکست دادن تیم پرسپولیس، قشقایی رفته رفته سیر نزولی خود را آغاز کرد و در همان دسته دوم باقی ماند تا این که دست اندرکاران این باشگاه تصمیم گرفتند امتیازتیم برق جدید شیراز را خریداری کنند که در سال 97 با نام تیم قشقایی در رقابت های فوتبال دسته یک کشور شرکت کردند.
هم اینک در پایان هفته بیست و هفتم لیگ دسته یک باشگاه های ایران تیم قشقایی شیراز با 33 امتیاز در رده هفتم جدول جای دارد و تیم گل گهر سیرجان هم با 44 امتیاز صدرنشین است.
تیم های قشقایی و فجر شهید سپاسی فارس نمایندگان استان فارس در لیگ دسته یک کشور در فصل 97 هستند.
در رقابت های فوتبال دسته یک 16 تیم حضور دارند و پس از انجام 30 بازی تیم های اول و دوم جدول، جواز صعود به لیگ برتر فصل 98 را دریافت خواهند کرد و سه تیم انتهای جدول هم به دسته دوم می روند.
تیم های کارون خرمشهر، خونه به خونه بابل و شهرداری ماهشهر هم سه تیم انتهای جدول هستندکه در خطر سقوط به دسته دوم قرار دارند.
7368 /1876
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

گزارش جی پلاس/ باز هم نقل و انتقالات و باز هم سبقت تیم ها در هدر دادن بیت المال!

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.