اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، بتول معلم پنجشنبه در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی استان فارس افزود: با وجود عزم جدی مدیران ارشد استان مبنی بر تعیین تکلیف کتابخانه مرکزی، برخی دستگاه ها تلاشی برای این کار ندارند.
وی اظهار داشت: وضعیت زمین این کتابخانه باید تا پایان امسال مشخص شود.

** ساختمان اداری اداره کل کتابخانه ها هنوز واگذار نشده است
مدیرکل کتابخانه های عمومی فارس نیز در این جلسه گفت: در دو ماه گذشته، موضوع کتابخانه مرکزی شیراز در نشست کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر شیراز بررسی شد و نشست هایی نیز با واحد املاک شهرداری برگزار شد اما هنوز به سرانجام مطلوبی نرسیده ایم.
روح الله منوچهری تحویل ساختمان اداری کتابخانه های شیراز را از دیگر ضروریات اداره کل کتابخانه ها عنوان کرد و افزود: باتوجه به گذشت دو سال از زمان سررسید تحویل ساختمان اداری اداره کل کتابخانه های عمومی توسط شهرداری، این ساختمان هنوز واگذار نشده است.
رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه های عمومی در ادامه این جلسه به برنامه‌های پیش‌بینی شده برای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: اجرای طرح 40 قلم به منظور تجلیل از نویسندگان ارزشی، نمایشنامه خوانی، آغاز طرح دسترسی مناطق محروم به کتاب با عنوان سفیر کتاب، برگزاری جشنواره منطقه ای قصه گویی نهاد کتابخانه های عمومی کشور به میزبانی شیراز ویژه استان های منطقه جنوب، افتتاح دو کتابخانه در استان و برنامه ای با موضوع کتاب و زنان به مناسبت دهه فجربرنامه ریزی شده است.
7375/ 2027
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.