life

اپلیکیشن‌های متفاوت که هر کدام جذابیت خاص خود را دارد باعث شده مدتی طولانی در روز گوشی از دست‌مان جدا نشود. امروز می‌خواهیم سراغ 5 بازی سرگرم‌کننده برویم و آنها را به شما معرفی کنیم.

به گزارش جی پلاس، این روزها همه با گوشی‌های هوشمند سروکار دارند و زمان زیادی این گوشی‌ها را در دست می‌گیرند. اسمارت‌فون‌ها اکنون دیگر به جای اینکه وسیله‌ای برای ارسال پیام و برقراری تماس باشند، ابزاری برای برقراری ارتباط با دنیای مجازی و سرگرمی‌اند. اپلیکیشن‌های متفاوت که هر کدام جذابیت خاص خود را دارد باعث شده مدتی طولانی در روز گوشی از دست‌مان جدا نشود. امروز می‌خواهیم سراغ ۵ بازی سرگرم‌کننده برویم و آنها را به شما معرفی کنیم.

Crooked Path

بازی Crooked Path: Infinity Run یک بازی ساده برای تمرین سرعت عمل است. حرکت دونده در این بازی بسیار سریع است و شما هم باید خیلی سریع با ضربه زدن روی نمایشگر گوشی جهت دونده را تغییر دهید تا مانع افتادنش شوید.

دانلود Crooked Path

Wordament

در این بازی با استفاده از دانش‌تان در زبان انگلیسی باید کلمات به‌کاررفته در جدول را شناسایی کنید. البته زمان بازی محدود است و باید فورا کلمات را از حروف جدا از هم تشخیص دهید.

دانلود Wordament

Block Puzzle


با این اپلیکیشن خیلی ساده می‌توانید اشکال مختلف را کنار هم بچینید و ساعت‌ها مشعول شوید؛ یک بازی کاملا ساده بدون هیچ پیچیدگی که فقط فکر شما را می‌سنجد.

دانلود Block Puzzle

Bubble Shoot


در این بازی باید حبابی را که در دست دارید به سمت حباب‌های همرنگش پرتاب کنید تا از صفحه محو شوند؛ حباب‌هایی که با گذشت زمان از بالای صفحه به پایین صفحه می‌آیند تا کار را برای شما دشوار کنند.

دانلود Bubble Shoot

Bike Race Free Motorcycle Game


 در این بازی شما نقش یک موتورسوار را بر عهده خواهید داشت که باید از مسیرهای پرپیچ‌وخم به سلامت عبور کنید و به خط پایان برسید.

دانلود Bike Race Free Motorcycle Game

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 642544
ارسال نظر

موضوعات داغ