خودروی جدید فراری برای جذب مشتریان تازه + قیمت و تصاویر

شرکت فراری اولین اتومبیل پلاگین هیبریدی شرکتش را معرفی کرد و می خواهد در زمینه خودروهای برقی نیز فعالیت کند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، به نقل از رویترز؛ شرکت خودروسازی Ferrari، پنجشنبه اعلام کرد که اولین اتومبیل پلاگین هیبریدی این شرکت را در زمانی رونمایی می‌کند که با ساخت خودرو‌های لوکس با غرش موتور احتراقی در بین علاقه‌مندان به خودرو معروف شده و حالا می‌خواهد فعالیت‌های خودش را در تولید خودرو‌های برقی ادامه دهد.

تولید خودرویی جدید برای جذب مشتریان تازه

خودروی 296 GTB سومین خودروی هیبردی فراری است که گفته شده به تولید انبوه می‌رسد و شامل نسخه محدود نمی‌شود. این خودرو پس از تولید مدل SF 90 Stradale در سال ۲۰۱۹ و نسخه SF90 Spider در سال گذشته معرفی و عرضه خواهد شد. انریکو گالیرا، انریکو گالیرا، رئیس بازاریابی و بازرگانی فراری اعلام کرد که ساخت این خودرو تحولی جدید در این شرکت ایجاد می‌کند.

فراری خودروی اسپرت هیبریدی ۳۲۰ هزار دلاری خودش را معرفی کرد

او در ادامه گفت:" اگر SF 90 برای رسیدن به اوج عملکرد طراحی شده باشد، خودروی جدید ما برای اوج لذت رانندگی طراحی شده است. ما انتظار داریم که این موضوع به ما در جذب مشتریانی که طرفدار خودرو‌های ما نیستند و با آن‌ها رانندگی نمی‌کنند، کمک کرده تا جذب شرکت ما بشوند. "

شرکت فراری قیمت مدل دو نفره این خودرو را ۲۶۹۰۰۰ یورو (۳۲۱۰۰۰ دلار) اعلام کرد و مشتریان برای خرید مدل Assetto Fiorano با کارایی و عملکرد بهتر باید ۳۰۲۰۰۰ یورو بپردازند. حداکثر سرعت این خودرو بیش از ۳۳۰ کیلومتر در ساعت (۲۰۵ مایل در ساعت) اعلام شده است.

فراری خودروی اسپرت هیبریدی ۳۲۰ هزار دلاری خودش را معرفی کرد

شرکت ایتالیایی فراری با لوگوی اسب و اتومبیل‌های قرمزش در جهان شهرت دارد، این شرکت اعلام کرد که اولین خودروی تمام برقی اش را در سال ۲۰۲۵ به بازار عرضه می‌کند. گالیرا گفت که فرآیند ساخت خودرو‌های برقی چند سالی است که آغاز شده و ما در تلاشیم تا طبق قوانین و مقررات جلو برویم و کاهش انتظار گاز‌های گلخانه‌ای را نیز در دستور کار خودمان داریم.

فراری خودروی اسپرت هیبریدی ۳۲۰ هزار دلاری خودش را معرفی کرد

گفتنی است؛ فراری برای ورود به عرصه تولید خودروهای الکتریکی، بندیوتو ویگنا را به عنوان مدیر ارشد جدید خود انتخاب کرده است.

دیدگاه تان را بنویسید