فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف افزون‌ بر یک تن و ۵۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر خبر داد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف افزون‌ بر یک تن و ۵۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر خبر داد و گفت: در این عملیات یک سوداگر مرگ به هلاکت رسید.

به گزارش جماران، سردار احمد طاهری روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: در پی پایش دقیق اطلاعاتی باندهای توزیع کننده مواد مخدر در استان و مرزهای سیستان و بلوچستان، ماموران انتظامی شهرستان خاش و سیب سوران به سرنخ هایی از قاچاق محموله موادمخدر توسط قاچاقچیان و سوداگران مرگ دست یافتند.

وی افزود: در این عملیات که تیم های ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، ماموران انتظامی خاش و سیب سوران آن را پشتیبانی می کردند پس از چند روز کار گسترده اطلاعاتی سرانجام روز گذشته قاچاقچیان را که با ۲ دستگاه پژو ۴۰۵ و ۲ دستگاه وانت نیسان در مسیر سراوان - خاش و سراوان- سیب سوران در حرکت بودند شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر قرار دادند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: تکاوران انتظامی پس از طی مسافتی به راننده خودروها دستور ایست دادند که قاچاقچیان به محض مشاهده عوامل انتظامی به سمت آنها تیراندازی کردند.

وی عنوان کرد: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز سرانجام جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر راننده خودروی حامل مواد مخدر را به هلاکت رساندند و بقیه قاچاقچیان زمانی که متوجه شدند توان رویارویی با ماموران انتظامی را ندارند، ضمن رها کردن خودروها با استفاده از تاریکی شب به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

سردار طاهری بیان کرد: ماموران در بازرسی از چهار دستگاه خودرو رها شده قاچاقچیان، یک تن و ۴۸۷ کیلو و ۴۶۰ گرم تریاک و ۴۰ کیلو و ۹۰۰ گرم حشیش، کشف کردند.

وی بر عزم راسخ پلیس سیستان و بلوچستان در برخورد و مقابله با سوداگران مرگ تاکید و خاطر نشان کرد: جان بر کفان پلیس مبارزه با مواد مخدر در استان و شهرستان ها با افرادی که بخواهند به منظور کسب سودهای کلان غیر قانونی و غیر مشروع این بلای خانمانسوز را از مرزهای کشور وارد کنند به شدت برخورد و با آن مقابله می کند و در این راه تا پای جان ایستاده و خواهد ایستاد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.