مدیرکل هماهنگی امور استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت روز چهارشنبه در این مراسم اظهار داشت: سیستان و بلوچستان یکی از استان‌های بی‌حاشیه و موفق در حوزه صمت کشور است که همواره مدیران توانا، با درایت و دلسوز داشته است.

پژمان قربانی گفت: وزارت صمت با حجم گسترده‌ای از تکالیف بار سنگینی را امروز بر دوش خود می‌کشد.

وی ادامه داد: سه بخش بزرگ صنعت، معدن و تجارت هم‌اینک نیمی از تولید ناخالص ملی کشور را به خود اختصاص داده است.

مدیرکل هماهنگی امور استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت بیان کرد: تشکل‌های بسیاری در سیستان و بلوچستان با سازمان صمت همکاری دارند.

وی با بیان اینکه جذب سرمایه‌گذاری در سیستان و بلوچستان بسیار مهم است افزود: سرمایه ارزشمند نیروی انسانی کارآمد و جوان در این استان وجود دارد که مهمترین نوع سرمایه است.

رییس سابق سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان نیز گفت: این استان دارای ظرفیت‌های بسیاری در حوزه صنعت، معدن و تجارت است که باید به بهترین شکل از آن استفاد و بهره‌برداری کرد.

نادر میرشکار اظهار داشت: جوانان کارآمد و توانای بسیاری در این استان متاسفانه برای رفع امرار معاش از طریق قاچاق جان خودشان را از دست می‌دهند.

وی بیان کرد: همه باید در سیستان و بلوچستان دست به دست هم داده و برای آبادانی این استان تلاش کنیم.

رییس سابق سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان افزود: تنظیم بازار، توجه به نوسانات قیمت و مورادی از این دست در این برهه زمانی بسیار مهم است که باید به آن توجه شود.

رییس خانه معدن سیستان و بلوچستان نیز اظهار داشت: مدیر خوب باید بداند که خوب خدمت کند و خدمتگذار مردم باشد.

غلام سرور نوتی زهی ادامه داد: مدیر خوب باید در مجموعه‌ای که فعالیت می‌کند بتواند مدیران لایقی را نیز پرورش دهد.

وی بیان کرد: مدیران باید پاسخگوی مردم بوده و با زیردستان خود تعامل و همکاری داشته باشند.

 رییس اتاق اصناف زاهدان نیز گفت: سیستان و بلوچستان دارای مردمانی صبور و دلسوز هستند اما متاسفانه از کمترین میزان شاخص‌های کشوری برخوردارند.

علی میرحسینی ادامه داد: جوانان کارآمد این استان برای تامین معیشت جان خودشان را در جاده‌ها از دست می‌دهند که این امر بسیار ناراحت کننده و نیازمند توجه است.

وی افزود: سرمایه انسانی کارآمدی در سیستان و بلوچستان وجود دارد که باید به نحو شایسته مدیریت و از آن‌ها در مسیر درست استفاده کرد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.