مهرداد جهاندیده روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید هر سال به منظور ارج نهادن به اندیشه‌ها، تلاش‌ها و فعالیت‌های ارزشمند کارگران و تشـویق نیروهـای کارگری مولد، متخصص و مبتکر به منظور ترویج و ارتقای هرچه بیشتر فرهنگ کار، رعایت انضباط در محیط کار، مشارکت، خلاقیت و نوآوری و ایجادانگیزه در بین کارگران در سه مرحله مقدماتی در سطح کارگاهی و کارخانه، در سطح استانی و مرحله نهایی در سطح کشور انجام می‌شود.
وی گفت: زمان نام‌نویسی سی و یکمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید همزمان با سراسر کشور از ۲۰ مهر آغاز شد و تا ۳۰ آبان ادامه داشت.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به ارزیابی صورت گرفته، میزان مشارکت جامعه هدف در این جشنواره نسبت به جشنواره سال گذشته، رشد ۱۷ درصدی داشته است.
وی افزود: بیشترین آمار نام‌نویسی به تفکیک بخش اقتصادی (دارای شرایط داوری) به ترتیب در بخش‌های خدمات، صنعت و کشاورزی بوده است.
جهاندیده گفت: با تشکیل کارگروه‌های ارزیابی و داوری پس از بررسی طرح‌ها و مستندات لازم و راستی آزمایی، برگزیدگان این جشنواره معرفی و از آنان تجلیل خواهد شد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.