سردار احمد طاهری روز چهارشنبه با تشریح این عملیات اظهار داشت: پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان سراوان با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از جابجایی محموله مواد مخدر از مناطق مرزی به این شهرستان مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار داد.

وی افزود: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان سراوان با رصد مداوم تحرکات اعضای این باند قاچاق مواد افیونی، شب گذشته قاچاقچیان را که با یک خودروی تویوتا در یکی از جاده‌های فرعی این شهرستان در تردد بودند شناسایی و تحت نظر قرار دادند.

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ادامه داد: سوداگران مرگ به محض ورود به منطقه کمین، بدون توجه به ایست ماموران انتظامی شروع به تیراندازی به سمت خودروهای پلیس کرده و با عوامل انتظامی درگیر شدند.

وی بیان کرد: در این درگیری که ساعتی به طول انجامید، قاچاقچیان در مواجهه با آتش پر حجم تکاوران پلیس عرصه را بر خود تنگ دیدند و ضمن رها کردن خودرو با استفاده از تاریکی شب به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در این عملیات جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر در بازرسی ازخودروی توقیف شده، یک تن و ۳۰ کیلو و ۷۰۰ گرم انواع مواد افیونی شامل ۹۹۳ کیلو و ۸۰۰ گرم تریاک، ۲۵ کیلو و ۸۰۰ گرم هروئین و ۱۱ کیلو و ۱۰۰ گرم سایر مواد مخدر را کشف کردند.

سردار طاهری با اشاره به ادامه تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری اعضای این باند قاچاق خاطرنشان کرد: ماموران نیروی انتظامی با هوشیاری کامل در گلوگاه‌ها و ورودی‌های قاچاق مواد مخدر حضوری فعال دارند و در راه مبارزه با این بلای خانمان سوز از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.