مجتبی پیری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سیب درختی سهمیه میوه شب عید مردم سیستان و بلوچستان از دماوند و پرتقال نیز از جیرفت کرمان خریداری شده است.
وی بیان کرد: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته توزیع میوه شب عید در سیستان و بلوچستان از 27 اسفند آغاز و تا 16 فروردین ماه ادامه دارد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: 50 غرفه برای توزیع میوه شب عید در استان در نظر گرفته شده که 10 غرفه مربوط به شهرستان زاهدان است.
پیری بیان کرد: قیمت میوه های شب عید استان بزودی توسط کمیته راهبردی کشور اعلام خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد: همچنین از ابتدای امسال تاکنون حدود 600 هزار تن مرغ منجمد، گوشت قرمز، شکر و برنج با قیمت تنظیم بازار در استان توزیع شده است و همچنان این روند ادامه دارد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان افزود: با برنامه ریزی های انجام شده کمترین مشکلی در تامین میوه و سایر اجناس مورد نیاز برای شب عید در استان وجود نخواهد داشت.
به گزارش ایرنا بر اساس سرشماری نفوس و مسکن سال 95 جمعیت سیستان و بلوچستان با 20 شهرستان به 2 میلیون و 775 هزار و 14 نفر شامل 704 هزار و 888 خانوار رسیده است که یک میلیون و 427 هزار و 332 نفر ساکن نقاط روستایی استان هستند.
7316 **6081
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.