به گزارش دریافتی ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس سردار محمد قنبری روز پنجشنبه در اینب اره اظهار داشت: پلیس مبارزه با مواد مخدر سراوان با پشتیبانی فنی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر خاش یک باند قاچاق مواد افیونی را که به صورت مسلحانه و با استفاده از خودروهای تیزرو قصد جابه جایی محموله سنگین مواد افیونی از مناطق مرزی به عمق کشور را داشتند شناسایی کردند.
وی افزود: پلیس مبارزه با موادمخدر با رصد مداوم تحرکات اعضای این باند مسلح، شب گذشته قاچاقچیان را در حال جابه جایی مواد مخدر با یک دستگاه وانت تویوتا در یکی از محورهای کوهستانی سراوان شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر گرفتند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: پس از طی مسافتی سوداگران مرگ در کمین تکاوران پلیس قرار گرفته و در یک درگیری مسلحانه خودرو متوقف و ضمن دستگیری راننده و 2 سرنشین آن در بازرسی از آن 826 کیلو و 883 گرم تریاک، 413 کیلو و 800 گرم حشیش، 13کیلو و 560 گرم هروئین و 64 کیلو و 825 گرم سایر مواد مخدر، 2 قبضه اسلحه کلاش به همراه پنج تیغه خشاب و 124 فشنگ جنگی کشف کردند.
وی با تقدیر از تلاش پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستانهای سراوان و خاش در کشف این محموله مواد مخدر خاطر نشان کرد: متهمان این پرونده پس از بازجویی های تکمیلی با تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی شدند.
3213**6081
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.