به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار محمد قنبری روز شنبه در این باره اظهار داشت: عصر روز گذشته در پی اعلام مرکز فوریت های پلیس 110مبنی بر وقوع یک فقره گروگان گیری در خیابان آزادی شهر سراوان موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: در بررسی اظهارات شاهدان عینی در محل حادثه مشخص شد 2 سرنشین یک دستگاه پژو 405 جوانی 30 ساله را گروگان گرفته و به سرعت متواری شدند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ادامه داد: کارآگاهان زبده پلیس آگاهی سراوان با استفاده از شیوه های نوین پلیسی، مخفیگاه متهمان را در کمتر از 2 ساعت از زمان گروگانگیری در حاشیه این شهر شناسایی و آنان را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و گروگان را آزاد کردند.
سردار قنبری اضافه کرد: در بازجویی های اولیه متهمان علت و انگیزه این گروگان گیری را اختلافات مالی اعلام کردند.
وی با بیان اینکه متهمان این پرونده به دادسرا معرفی شدند، تاکید کرد: پلیس اجازه نخواهد داد مجرمان و مخلان نظم و امنیت، آسایش شهروندان را برهم زنند و در صورت هر گونه اقدام غیر قانونی با هنجارشکنان برخورد قاطع خواهد شد.
به گزارش ایرنا سراوان با وسعتی حدود 13 هزار و 905 کیلومترمربع در 347 کیلومتری جنوب شرق زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان و در همسایگی کشور پاکستان قرار دارد.
7316 **6081
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.