گفتگوی اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران -تهران

شهردار تهران در حاشیه جلسه هیات دولت خبر داد

واگن های جدید مترو از سال آینده وارد می شود

زاکانی – شهردار تهران – در حاشیه حضور خبرنگاران در حیاط دولت و جلسه هیات دولت درباره آخرین خبرها از واردات واگن های جدید مترو به خبرنگار جماران گفت: هشت رام کامل وارد خواهد شد ده رام هم به صورت قطعات وارد می شود و اینجا کامل می شود و از طرفی هم بیش از 50 رام هم داخلی سازی با 50 درصد انتقال تکنولوژی انجام خواهد شد. لذا با ورود این واگن ها فضای استفاده از مترو متفاوت خواهد شد.

علیرضا زاکانی – شهردار تهران – در حاشیه حضور خبرنگاران در حیاط دولت و جلسه هیات دولت درباره آخرین خبرها از واردات واگن های جدید مترو به خبرنگار جماران گفت: ما قدرالسهم مان از 2 هزار واگنی که در برنامه ششم تنظیم و قراردادی که بسته شده بود در سال 96 برای 630 واگن بسته شده بود را به لطف الهی و با همکاری بخش مختلف دولت انجام دادیم و همچنین موفق شدیم قرارداد 791 واگن را هم ببنیدم و از اواخر سال آینده به مدت سه سال این واگن ها به تدریج وارد می شوند

او افزود: هشت رام کامل وارد خواهد شد ده رام هم به صورت قطعات وارد می شود و اینجا کامل می شود و از طرفی هم بیش از 50 رام هم  داخلی سازی با 50 درصد انتقال تکنولوژی انجام خواهد شد. لذا با ورود این واگن ها فضای استفاده از مترو متفاوت خواهد شد.

شهردار تهران در ادامه گفت: علاوه بر این برای تولید 113 دستگاه واگن تولید داخل هم مجوزها گرفته شده و کارکردهایش در داخل شروع شده است و همچنین  یک قرارداد جدید 280 واگنی است که در مسیر عقد قرارداد است که در مجموع بیش از هزار واگن است.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.