گفتگوی اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران -تهران

در گفت و گو با جماران؛

علی یونسی: هیچ توجیهی برای عدم حضور مردم در انتخابات 1400 نیست

علی یونسی دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی با تأکید بر اینکه عملکرد شورای نگهبان باعث دلسردی مردم شد، گفت: در هر صورت هیچ توجیهی برای عدم حضور مردم در انتخابات 1400 نیست. وظیفه ملی، اجتماعی و سیاسی همه آحاد مردم است که در این انتخابات مثل گذشته حضور پیدا کنند و به نامزد مورد نظر خودشان رأی بدهند.
حجت الاسلام و المسلمین یونسی در حسینیه جماران

حجت الاسلام و المسلمین علی یونسی در حاشیه حضور پای صندوق رأی انتخابات 1400 در گفت و گو با خبرنگار جماران، اظهار داشت: متأسفانه این دوره فضای انتخابات با همه انتخابات های گذشته متفاوت است. به نظرم علت اصلی این تفاوت بد عمل کردن دست اندرکاران انتخابات و مخصوصا شورای نگهبان در نحوه بررسی احراز صلاحیت و احراز صلاحیت است که باعث دلسردی مردم شد.

دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی افزود: البته این علت تامه نیست و علل مهم دیگری هم دارد که جای بررسی دارد. در هر صورت هیچ توجیهی برای عدم حضور مردم در انتخابات 1400 نیست. وظیفه ملی، اجتماعی و سیاسی همه آحاد مردم است که در این انتخابات مثل گذشته حضور پیدا کنند و به نامزد مورد نظر خودشان رأی بدهند. به نظرم باید در ساعات اولیه هم پای صندوق حاضر شوند.

وی تأکید کرد: ان شاء الله مردم با حضور خود شور و هیجانی به این انتخابات دهند و از این حق شرعی و قانونی خودشان حداکثر استفاده را داشته باشند.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.