چرا نسبت به حذف نام امام حساسیت ندارید؟ مگر شما عامل حذف نام و یاد و تصویر ایشان بوده اید؟ چرا از اینکه هنوز در میان جامعه این میزان نسبت به حضرت روح الله حساسیت و تعصب وجود دارد، برآشفته شده اید؟

پایگاه خبری جماران: امروز در حالیکه انتظار می رفت کسانی که حتی به ظاهر دم از امام دوستی می زنند در دفاع از امام انقلاب موضع گیری قابل قبول داشته باشند،  دیدم که سایت رجانیوز - که روزگاری تریبون دولت های قبل بود و امروز به نوع دیگری موضع می گیرد- شیپور را از سر گشادش می نوازد و به جای اعتراض به بیانیه نویسان ،موسسه تنظیم و نشر آثار امام و شخص یادگار امام را هدف قرار داده و با بهانه اینکه احمد منتظری درباره امام خمینی و مرحوم سید احمد خمینی سخنان ناروا گفته حمله هایی را متوجه سید حسن خمینی کرده است.

برای من این میزان از «قبیله گرایی» جالب است. و یا بهتر بگویم شرم آور است. راستی نویسنده این مطالب در «رجا نیوز» چرا از «اعتراض به حذف نام امام» عصبانی است و آن را به خود می گیرد؟

اگر واقعا «درد امام دوستی» دارد، او هم به نوبه خود اعتراض کند. چرا از این ستون به ستون دیگر می پرد و در این میانه به بیت امام حمله می کند؟ گیرم که هر آنچه شما درباره سید حسن خمینی می گویید درست باشد، چرا نسبت به حذف نام امام حساسیت ندارید؟ مگر شما عامل حذف نام و یاد و تصویر ایشان بوده اید؟ چرا از اینکه هنوز در میان جامعه این میزان نسبت به حضرت روح الله حساسیت و تعصب وجود دارد،  برآشفته شده اید؟

ضمن اینکه این دوستان باید بدانند که  در هر مورد که سخن درباره مسائل بیت مرحوم آیت الله منتظری مطرح بوده، موسسه تنظیم و نشر آثار امام موضع خود را به روشنی اعلام کرده است.

فقط کافی است کمی در تاریخچه این موضوع جستجو کنید. البته موسسه مثل هر کس و هر نهاد دیگر هر روز به هر کسی پاسخ نمی دهد ولی لازم بدانید که تمام آنچه  امروزه شما درباره اشتباه های آقای منتظری و بیت ایشان می دانید ،ناشی از همین «آثار منتشر شده از سوی موسسه» بوده است.

شاید دلیل عصبانیت دوستان ما در رجانیوز چیز دیگری است؟ شاید فکر می کنند برای اهداف بلند مدت خود موانعی را باید از سر راه بردارند.  با این حال به ایشان توصیه می کنم از راه صحیح به هدف - هر چه می خواهد باشد- بیاندیشند. و الا این راه به کعبه ختم نمی شود.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
14 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.