• کدخبر: 1391276
  • منبع: mehrnews.com
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

سید محمد ناظم رضوی در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه تا پایان روز چهارشنبه ششم فروردین ماه هشت مرحله گندزدایی و ضدعفونی معابر شهری در سمنان انجام شده است، ابراز کرد: امروز، پنج شنبه نیز این روند ادامه خواهد داشت و تا از بین رفتن ویروس کرونا شهرداری برای خدمت رسانی به مردم اهتمام ویژه‌ای دارد.

وی با بیان اینکه اکیپ‌های شهرداری، سازمان آتش‌نشانی و سازمان سیما، منظر و فضای سبز، سازمان حمل و نقل بار و مسافر، سازمان پسماند شهرداری سمنان، سپاه ناحیه سمنان، شورای اسلامی محلات شهر، منابع طبیعی و جهاد کشاورزی شهرستان سمنان در ضدعفونی معابر همکاری دارند، افزود: این کار جهادی نیازمند همراهی همه دستگاه‌های ذی‌ربط با توان بالا است.

شهردار سمنان همچنین از ضدعفونی کردن پارک‌ها نیز خبر داد و بیان کرد: ترجیح نخست این است که مردم در خانه مانده تا دوران گسترش ویروس کرونا به اتمام برسد اما با این حال شهرداری وظیفه خود را فراموش نکرده و تمام معابر را ضدعفونی می‌کند.

ناظم رضوی با بیان اینکه ضدعفونی کوچه به کوچه در سطح مناطق دو و سه شهرداری هدف هشتمین مرحله گندزدایی از سطح شهر سمنان بود، تاکید کرد: در هفت مرحله قبلی نیز سعی شده تا تمام محله‌ها و معابر سمنان مورد عملیات ضدعفونی قرار گیرند و همچنین باید گفت عملیات گندزدایی از سطح شهر سمنان همچنان تداوم دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، با همکاری فرمانداری شهرستان سمنان تاکنون در سه مرحله معابر روستاهای این شهرستان نیز ضدعفونی شده‌اند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
  • کدخبر: 1391276
  • منبع: mehrnews.com
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.