اخبار مرتبط

رئیس کمیته دارت کارگران کشور درگفت و گو با ایرنا، با بیان اینکه این مسابقات به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در شاهرود برگزار شد، افزود: 25 بازیکن در قالب هفت تیم از 6 استان در این رقابت ها حضور داشتند.
جابر قمی با اشاره به برگزاری مسابقات به شکل انفرادی ابراز داشت: بازی ها به صورت حذفی برگزار شدو در نهایت جلال مظفری از سایپا تهران بر سکوی نخست ایستاد.
وی با بیان اینکه محمدرضا ناظریه از تیم شاهرود کارکیا بر جایگاه دوم ایستاد، اضافه کرد: حمیدرضا شرفی از مس کرمان و محمدرضا عوض زاده از شاهرود کارکیا هم به عنوان مشترک سومی دست یافتند.
رئیس کمیته دارت کارگران کشور یادآور شد: در این رقابت ها همچنین به نفرات برتر به ترتیب پنج، سه و یک میلیون ریال هدیه نقدی تعلق گرفت.
قمی با بیان اینکه علاوه بر این بازی ها مسابقات دوبل اتفاقی نیز برگزار شد، افزود: در این شیوه بازیکنان هر تیم به صورت قرعه کشی انتخاب شده و در قالب 10 تیم در کنار هم به رقابت پرداختند.
وی ادامه داد: تیم محمدرضا ناظریه از شاهرود کارکیا و محمد علیشاهی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد به رتبه نخست دست یافته و تیم جلال مظفری از سایپا تهران و حمیدرضا شرفی از مس کرمان هم دوم شد.
به گزارش ایرنا، رقابت های دارت آزاد قهرمانی کارگران کشور روز پنجشنبه به میزبانی خانه دارت شاهرود برگزار شد
رقابت های بخش بانوان نیز که پیش از این قرار بود روزگذشته انجام شود، به دلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد بازیکنان لغو شد.
7359/6167
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.