طرز تهیه پودر لیمو به روش خانگی

طرز تهیه پودر لیمو به روش خانگی را در این گزارش مشاهده می کنید.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، لیمو با خواص بی نظیر و کاربردی های متفاوتی که دارد یکی از چاشنی های است که در تمام فصول سال در غذاهای ما استفاده می شود پودر لیمو یک چاشنی خوشمزه و پر کاربرد است که می توانید در منزل درست کنید و در آشپزی روزانه خود استفاده نمایید و طعم دلپذیری به غذای خود دهید، برای مشاهده آموزش کامل و مرحله به مرحله طرز تهیه پودر لیمو ترش خوشمزه و خوش عطر در ادامه ما همراه باشید.

طرز تهیه ترشی فلفل سبز به روش خانگی و خوشمزه

این پروتئین ناباروری را درمان می کند

روغن زیتون چه کمکی به هضم غذا می‌کند؟

این بیماری ها را با حمام درمانی، درمان کنید

چند نکته برای درست کردن ترشی پاییزی

مواد لازم برای پودر لیمو

لیمو ترش یک کیلو

طرز تهیه پودر لیمو

مرحله اول

برای درست کردن پودر لیمو ترش ابتدا لیموها را می شوییم و خشک می کنیم سپس با پوست گیر پوست لیموها را می گیریم و روی تخته آشپزخانه ورقه ای خرد می کنیم.

مرحله دوم

ورقه ها نباید زیاد ضخیم یا نازک باشند سپس هسته لیمو ها را جدا می کنیم چون باعث تلخی پودر می شوند و بلافاصله روی سینی با فاصله کم ورقه های لیمو را می چینیم.

لیمو ترش یک میوه ترش و خوشمزه و پرطرفدار است که می توانید در بسیاری از غذاها استفاده کنید اما شاید ندانید که با آن می شود ترشی مجلسی و با طعم بسیار عالی درست کرد.

مرحله سوم

برای یک هفته سینی را در معرض نور خورشید قرار می دهیم تا ورقه های لیمو کاملا خشک شوند سپس آن ها را داخل آسیاب می ریزیم یا با خرد کن کاملا پودر می کنیم.

مرحله چهارم

در آخر از یک الک ریز عبور می دهیم پودر لیمو ترش خوشمزه ما آماده است و می توانید برای چاشنی غذاها استفاده کنید و عطر بی نظیری به غذای شما می دهد. نوش جان.

طرز استفاده از پودر لیمو

پودر لیمو را می توانید برای مزه دادن به انواع سالادها استفاده نمایید همچنین یک طعم دهنده عالی برای خورش ها است و طعم ترش مزه عالی به آن ها می دهد.

 

دیدگاه تان را بنویسید