۷ نکته برای لذت بخش تر کردن سفر!

وقتی به مقاصدی طولانی مدت سفر می‌کنید، رسیدن به آنجا می‌تواند شامل یک پرواز طولانی باشد و در حالی که چندین ساعت سرگرم ماندن به نظر می‌رسد چالشی به نظر می‌رسد، تنها چیزی که نیاز دارد کمی پیش‌اندیشی و خلاقیت است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، در یک بازه زمانی یک روزه، بیش از ۸ میلیون نفر در سراسر جهان سفر می‌کنند، چه برای پروازهای کوتاه و چه از راه دور. پروازهای امروزی پرتر هستند، خطوط طولانی‌تر هستند و امنیت همچنان سخت‌تر می‌شود. ما تصمیم داریم تعطیلات شما را تا حد امکان بدون استرس، با برآوردن نیازهای منحصر به فرد شما، تا کوچکترین جزئیات، انجام دهیم.

۱. سرگرمی

وقتی به مقاصدی مانند شرق آفریقا سفر می‌کنید، رسیدن به آنجا می‌تواند شامل یک پرواز طولانی باشد و در حالی که چندین ساعت سرگرم ماندن به نظر می‌رسد چالشی به نظر می‌رسد، تنها چیزی که نیاز دارد کمی پیش‌اندیشی و خلاقیت است.

کتاب یا مجله بخوانید.

به پادکست یا موسیقی جدید گوش دهید.

یک بازی قدیمی و خوب بازی کنید.

۲. مطمئن شوید که بطری آب قابل استفاده مجدد بردارید

بطری آب قابل استفاده مجدد خود را همراه داشته باشید و قبل از حرکت آن را در فرودگاه پر کنید. این تضمین می‌کند که هنگام پرواز تشنه نمی‌شوید و هزینه‌ها را کاهش می‌دهد، زیرا مجبور نیستید آب بطری بخرید. این همچنین گامی عالی برای تبدیل شدن به یک گردشگر پایدارتر خواهد بود. در مقایسه با بطری‌های پلاستیکی، بطری‌های آب قابل استفاده مجدد عبارتند از:

ایمن‌تر برای سلامتی

دوست‌دارتر با محیط‌زیست

دوام طولانی‌تر و بادوام‌تر

در دراز مدت ارزان‌تر

۳. شارژر قابل حمل خود را فراموش نکنید

هیچ نگرانی قابل مقایسه با یک تلفن خاموش وجود ندارد، به خصوص وقتی به مقصدی سفر می‌کنید که اطلاعات کمی درباره آن دارید، بنابراین فراموش نکنید که شارژر قابل حمل خود را همراه داشته باشید! امروزه حتی دوشاخه‌های برق صندلی‌ها در هواپیما تعبیه شده‌اند که به شما امکان می‌دهند دستگاه‌هایتان را شارژ کنید.

۴. مقداری دستمال مرطوب یکبار مصرف همراه داشته باشید

با اطمینان از داشتن چند دستمال مرطوب یکبار مصرف، به خصوص در طول پروازهای طولانی، می‌توانید تا زمانی که فرصت دوش گرفتن مناسب را داشته باشید، سرحال و راحت بمانید.

۵. لباس(های) سفر خود را درست انتخاب کنید

باهوش‌ترین پروازها برای ایجاد یک تجربه سفر مثبت به ترکیبی از عوامل نیاز است و در نهایت، راحتی نقش مهمی در لذت‌بخش‌تر کردن پروازهای طولانی مدت دارد. به همین دلیل است که هرگز نباید لباس‌های مسافرتی خود را به عنوان یک فکر لحظه آخری رها کنید. برخی از نکات لباس برای پروازهای طولانی مدت عبارتند از:

از دامن‌های بلند یا لباس‌های ماکسی اجتناب کنید.

چیزهایی بپوشید که می‌توانند به راحتی تا شوند.

مطمئن شوید که لباس‌هایتان از پارچه طبیعی ساخته شده‌اند و محدودیتی برای شما ایجاد نمی‌کنند.

مطمئن شوید که لباس‌هایتان چند جیب دارد.

۶. آدامس

یکی از مواردی که هرگز نباید فراموش کنید این است که که در کیف خود یک بسته آدامس داشته باشید. جویدن آدامس هنگام بالا و پایین رفتن پلان می‌تواند فشار را در گوش‌های شما کاهش دهد و همچنین تنفس بعد از غذای هواپیما را از بین می‌برد و بعد از یک چرت به شما سرحالی می‌دهد.

۷. مدارک سفر خود را فراموش نکنید

علاوه بر موارد بالا، همیشه قبل از برنامه ریزی برای سفر، تمام اسناد خود را چک کنید. اسناد سفر یک عنصر مهم در تعطیلات بدون استرس هستند و عدم برنامه‌ریزی صحیح فقط باعث سردرد شما می‌شود و حتی ممکن است به لغو برنامه‌های سفر شما منجر شود.

کارهایی که باید قبل از سفر انجام دهید

از به روز بودن پاسپورت و ویزای خود مطمئن شوید.

با مشاوران سفر خود صحبت کنید و همچنین هشدارهای سفر را بررسی کنید.

واکسن‌های لازم را دریافت کنید.

قبل از رفتن به فرودگاه مطمئن شوید که سفر شما ثبت شده است.

اطمینان حاصل کنید که انتخاب خط هوایی و هواپیمای مورد استفاده برای سفر پایدار است همه مدارک لازم و همچنین کپی را همراه داشته باشید.

در صورت لزوم، بیمه مسافرتی دریافت کنید.

 

دیدگاه تان را بنویسید